Pivní svět Rotating Header Image

Akce červen 2016: NORDline RD 46WC

I v červnu pokračují skvělé akce na gastro produkty vybraných značek. Aktuálně pro vás vybíráme mega slevovou akci na kombinovanou chladničku značky NORDline s označením RD 46WC. Jedná se o top produkt v dané kategorii, který nabízí moderní funkce i provedení. Spolehlivá a nyní navíc cenově atraktivní chladnička z energetické třídy A++.

Kvalitní nerezové provedení

Značka NORDline je zárukou precizního zpracování. Model kombinované chladničky RD 46WC je vyroben v nerezovém provedení. Police jsou pak vyrobeny z tvrzeného skla s vysokou odolností. Do mrazícího prostoru byly zvoleny plastové zásuvky.

NORDline RD 46WC

Moderní technologie

Nové produkty musí jít s dobou. Z toho důvodu jsou do nich implementovány moderní funkce, které vám usnadní čas a zjednoduší obsluhu. Na jaké funkce se můžete těšit u modelu NORDline RD 46WC? Předně to je technologie NoFrost, díky které se nemusíte zabývat odmrazováním. Výhodou je skutečnost, že potraviny umístěné v této chladničce vydrží déle čerstvé. Mezi další přednosti patří systém Multi Air Flow zajišťující rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu. Nechybí ani funkce super chlazení a mrazení!

Základní specifikace

Kombinovanou chladničku NORDline RD 46WC, kterou běžně zakoupíte za částku cca 22.800,- Kč s DPH, můžete nyní v rámci červnové akce pořídit za neuvěřitelnou cenu 15.990,- Kč s DPH! Akce je platná do 30.6.2016, případně do vyprodání zásob, takže nic neprováhejte. Objednat můžete například v eshopu Eldos-shop.cz. Závěrem ještě uvádíme základní údaje o chladničce, tak jak je prezentuje sám výrobce, značka NORDline.

  • Objem chladničky: 258 l
  • Objem mrazničky: 92 l
  • Roční spotřeba: 270 kW
  • Hlučnost: 42 dB
  • Vnější rozměry: 201 x 59,5 x 68,3 cm ( v x š x h)

Comments are closed.