Pivní svět Rotating Header Image

Sleva na Lindr Pygmy 25

Pivní chlazení značky Lindr mají v oblibě domácnosti i profesionální výčepní. K dispozici jsou produktové řady, z kterých si mohou vybrat obě tyto cílové skupiny. Pokud na nákup nového chlazení nespěcháte a čekáte na akci či výprodej, možná vás zaujme aktuální sleva na eshopu Eldos-shop.cz, konkrétně na model Lindr Pygmy 25.

Rychlé dodání

Kromě akční ceny oceníte jistě i to, že chlazení je skladem a připraveno k rychlé expedici. Ve zmíněném eshopu platí, že v případě objednávky do 9:00 dopoledne je zboží expedováno ještě v ten den, což tedy znamená doručení následující pracovní den.

Nejste odborníci, ale chtěli byste si zakoupit výčepní zařízení pro domácí či profesionální využití? Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Nebojte se a své dotazy směřujte na provozovatele eshopu, který vám ochotně poradí s výběrem vhodného modelu na míru vašim potřebám. V zájmu spolehlivého obchodníka není prodat nevhodný produkt, ale takový, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Vy jako zákazník budete spokojený a to je to hlavní. Časem budete potřebovat dokupit například nějaké příslušenství, nebo se rozhodnete pro výkonnější model chlazení a pokud budete s prvním nákupem u Eldos-shop.cz spokojeni, jistě se na ně obrátíte i v případě druhého, třetího… nákupu.

Pivní chlazení Lindr Pygmy 25

Představení modelu Pygmy 25

Výčepní zařízení bez vzduchového kompresoru Pygmy 25 je sice menších rozměrů, ale hravě zvládne domácí oslavy a párty a využít jej lze i pro drobné komerční akce. V kategorii domácích chlazení se jej nebojíme označit za top produkt. Jaký je výkon? Ten lze odhadnout z označení produktu a činí 40-50 kvalitně vychlazených piv za jednu hodinu provozu. Uživatele jistě bude zajímat doba potřebná k energetické akumulaci, která je u tohoto modelu chlazení cca 10 min.

Balení Lindr Pygmy 25 obsahuje:

  • chlazení na pivo
  • výčepní kohout
  • odkapávací miska
  • klíč na kohouty

Není na místě zde uvádět kompletní specifikaci, nejsme prodejci. Takže vás odkážeme na eshop Eldos-shop.cz, kde se Lindr Pygmy 25 aktuálně prodává za cenu 8.297,- Kč s DPH, přičemž v rámci ČR neplatíte dopravu.

Comments are closed.