Pivní svět Rotating Header Image

Daitsu APU-DA300

Moderní nástroj do domácností, který vám pomůže zlepšit ovzduší. Vhodné pro alergiky. Daitsu APU DA300 je spolehlivá a ověřená čistička vzduchu s ionizátorem, kterou můžete využít v místnostech cca 30 m2 (platí v režimu pro alergiky). Dopřejte si hygienické, antialergenní a zdraví prospěšné ovzduší. 

V internetovém obchodě Eldos-shop.cz si můžete objednat model Daitsu APU DA300, aniž byste platili dopravu. V rámci ČR vám bude dopraveno zdarma! Model lze nastavit ve třech rychlostních režimech, z nichž nejvyšší je funkce turbo, která slouží pro rychlé vyčištění daného prostoru. V tomto turbo režimu lze použít v místnostech do 41 m2.

Užitečný je i režim Sleep, který oceníte v nočních hodinách, aby byl zajištěn ničím nerušený spánek.

Velmi užitečnou vlastností je mimo jiné automatická detekce znečištění. Daitsu APU DA300 totiž sama rozpozná, jak je vzduch znečištěn a jaký režim je třeba nastavit.  Pro údržbu poslouží indikátory čištění či výměny filtrů.

Daitsu APU-DA300

Pětinásobná filtrace

Pro maximální výkon a tížený efekt nabízí tento model čističky pětistupňovou filtraci. Ta je zajištěna s využitím speciálních filtrů. Prvním z nich je stříbrný iontový antibakteriální a antiplísňový předfiltr, na který navazuje bavlněný filtr, HIMOP filtr a HEPA filtr. Do filtračního systému pak spadají ještě aktivní uhlíkový filtr a v neposlední řadě ionizátor, který uvolňuje shluky iontů a účinně likviduje bakterie v ovzduší.

Aktuální cena v eshopu Eldos-shop.cz (únor 2018): 6.999,- Kč s DPH.

Comments are closed.