Pivní svět Rotating Header Image

Pohodlný a spolehlivý nákup

Rádi bychom touto cestou poděkovali provozovatelům eshopu Eldos-shop.cz za profesionální přístup při vyřizování naší objednávky ve zmíněném eshopu. Vzhledem k tomu, že sami také provozujeme internetový obchod, tak víme, jak to chodí s uživatelskými recenzemi. Nejznámější je zřejmě portál Heureka.cz, kde to ale přeci jenom může být často zkreslené. Ruku na srdce. Jak vy sami vyplňujete podobné dotazníky spokojenosti. Vyplníte každý, nebo jen v případě, že byl nějaký problém?

Nebojte se i chválit!

My z vlastní zkušenosti víme, že je to ve skutečnosti právě tak, že spokojení zákazníci nemají potřebu se s tím podělit skrze nějaký dotazník, zatímco při každém náznaku nespokojenosti si lidé naopak podobné dotazníky vybírají. Bohužel často a to bereme jako chybu Heuréky nenapíší důvod, takže je složité na to jakkoliv reagovat.

Ale zpět k eshopu Eldos-shop.cz. My jsme se kromě hodnocení na Heuréce rozhodli využít možnosti napsání recenze i touto cestou. V našem případě se jednalo o nákup gastro vybavení do naší firemní kuchyňky.

Pohodlný a spolehlivý nákup v eshopu Eldos-shop.cz

Vzhledem k tomu, že chceme svým zaměstnancům dopřát to nelepší, rozhodli jsme se o nákup nového gastro spotřebiče, konkrétně výrobníku ledu. Hledali jsme na internetu různé možnosti a narazili na eshop Eldos-shop.cz, ve kterém jsou nabízeny výrobníky značky Scotsman, na které jsme slyšeli velmi kladné recenze.

Shodou okolností jsme na stránky zavítali zrovna ve chvíli, kdy na tyto produkty byla aktivní akční nabídka. Přecijen jsme se před nákupem rozhodli oslovit provozovatele, aby nám upřesnil některé naše dotazy, abychom nekupovali něco, co pro nás bude zbytečné. Přístup byl opravdu velmi vstřícný a ochotný. Dozvěděli jsme se vše potřebné k tomu, abychom mohli uskutečnit objednávku.

Kromě poradenství hodnotíme kladně i další fáze vyřizování objednávky. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. S výrobníkem jsme spokojeni a pokud bychom se rozhodovali v budoucnu o nákupu podobného sortimentu, určitě se znovu obrátíme na spolehlivý eshop Eldos-shop.cz. Za nás doporučujeme!

 

Comments are closed.