Pivní svět Rotating Header Image

Pivní chlazení kam se podíváš

Navštívili jste někdy pivní lázně s tím, že jste to spojili i s dobrým obědem či večeří? Pokud ne, tak to rozhodně doporučujeme. Právě v podobném zařízení máte možnost vidět různé formy využití výčepního chlazení. Jak a kde lze toto zařízení využít? O tom si napíšeme v dnešním článku.

Klasika v restauraci

Začneme tím, co je samozřejmé. Nejčastěji se výčepní zařízení používá samozřejmě v restauracích, hospodách či pivních stáních (kulturní či sportovní akce), kde si objednáte vámi oblíbené pivo a výčepní vám jej natočí právě s využitím zmíněného zařízení. Nejrozšířenější jsou v tomto směru modely značky Lindr, které nabízí řešení pro profesionální provozy, ale i pro domácí bary. Zájemci si vybírají dle výkonu, který konkrétní pivní chlazení nabízí. Pro domácnosti jsou dostačující základní modely s nižším výkonem, ale při zachování stejné kvality zpracování.

Pivní chlazení

Výbava do pivních lázní

Na začátku jsme zmínili pivní lázně. Důvodem je to, že i zde se setkáte s výčepním zařízením. Co se týče funkčnosti, je to samozřejmě to stejné, jako v předchozím případě. Nicméně je tu odlišnost v tom, že si pivní chlazení obsluhují sami zákazníci, kteří si natočí pivo v průběhu relaxační procedury. Je to tedy doplňková služba, kterou však využívá většina provozovatelů nabízejících pivní koupele.

Stylová pivní dekorace

Pokud jste majitelem restaurace či hospody, určitě řešíte i to, v jakém stylu ji budete prezentovat, jak ji vyzdobíte atp. Ne každý má k dispozici starší modely chlazení, které si může jentak použít jako dekoraci. Nicméně takové restaurace existují a vypadá to opravdu stylově. Nemusí to nutně zapadnout do každého interiéru, ale je to zajímavý nápad. Podobně řešenou restauraci má například přímo značka Lindr, kde je to samozřejmě trošku o něčem jiném, protože jednotlivé modely jsou pro ně dostupné a mohou si to tedy dovolit i jako jakousi formu propagace vlastních produktů. Rozhodně to ale není výjimka.

Vy ale jistě budete řešit zejména to hlavní využití pivních chlazení, přecijen jako dekorace je to škoda, když může posloužit návštěvníkům vaší restaurace, nebo přátelům, kteří přijali pozvání na vaši domácí párty.

Comments are closed.