Pivní svět Rotating Header Image

Zimní akční nabídka od Eldosu

Venku nás „trápí“ velké mrazy, chřipková epidemie… zkrátka dost pádné důvody na to, abyste své nákupy řešili raději z pohodlí vašeho domova a objednávali online. Nejen, že je to pohodlné, snadné a rychlé, ale často vám to kromě času a nákladů na dopravu ušetří i nemalé peníze, protože můžete využít výhodných akčních nabídek. Chcete příklad? Pak si v prohlížeči zadejte eshop Eldos-shop.cz a navštivte sekci se zimní akční nabídkou.

Stolní chladící vitrína NORDline

Z aktuální akční nabídky jsme pro vás vybrali model stolní chladící vitríny značky NORDline, který hledejte pod označením RT 78L-2R. Kvalitní spotřebič, nyní za zvýhodněnou cenu. Stříbrná pultová chladící vitrína je zabezpečena dvěma uzamykatelnými dveřmi. Proč právě toto řešení? Je to vhodné z důvodu, že jedny dveře využívá ze své strany prodejce a z druhé strany naopak zákazník. Ve výbavě nechybí například vestavěný agregát, který je ovládaný digitálním termostatem s ukazatelem teploty v chladícím prostoru. Model se pyšní nenáročnou údržbou, čemuž napomáhá ventilované chlazení s automatickým odtáváním výparníku. Objednejte si velmi oblíbený model vitríny s vnitřním LED osvětlením, který nabídne skvělou prezentaci vámi vystavených produktů. Doporučujeme zejména do cukráren a lahůdek.

NORDline RT 78L-2R

Vstupte do eshopu Eldos-shop.cz

Stolní vitrína není to, co aktuálně hledáte? Nevadí, v akční nabídce eshopu Eldos-shop.cz naleznete samozřejmě mnohem více produktů nejen z oblasti gastro zařízení, ale i z kategorie velkých domácích spotřebičů.

Vybavte si svoji domácnost, chalupu, kancelář či prodejnu kvalitními produkty za výhodné ceny. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem modelu, který bude co nejvíce vyhovovat vašim potřebám a požadavkům, aniž byste platili za něco, co nakonec nevyužijete, nebo si naopak objednali model, který nestačí svým výkonem a tím pádem by vám nepomohl zefektivnit práci a prodej.

Těšíme se na vaši návštěvu v eshopu Eldos-shop.cz.

Comments are closed.