Pivní svět Rotating Header Image

Stolní chladící vitrína NORDline RT 78L-7

Dnes máme zajímavý tip zejména pro majitele a provozovatele cukrářství. Chcete oživit svůj obchod a zpříjemnit prezentaci nabízených výrobků? Pojďte se spolu s námi podívat na akční nabídku na stolní chladící vitrínu značky NORDline, která splňuje vše potřebné ke kvalitní propagaci směrem k zákazníkům. Model NORDline RT 78L-7 je nyní v akční nabídce na eshopu Eldos-shop.cz.

Precizní modely značky NORDline

Pohybujete se v gastro prostředí? Pak vám značka NORDline rozhodně není cizí, spíše naopak. Tento výrobce se prezentuje kvalitními modely, které odpovídají moderním trendům, jsou spolehlivé, funkční a zároveň designově na vysoké úrovni, aby dobře zapadly do prostor obchodů, restaurací a jiných gastro zařízení.

Konec roku znamená u některých firem rozhodování o tom, zda si mohou pořídit nové vybavení a pokud ano, tak jaké. Právě nyní je tedy ideální se podívat zejména do akčních nabídek, abyste si mohli pořídit nové gastro vybavení za výhodnější cenu a ještě si tak pomoci ve svém účetnictví.

Stolní chladící vitrína NORDline RT 78L-7

NORDline RT 78L-7

Co konkrétně nabízí námi doporučený model? Jedná se o model stolní chladící vitrína s ventilovaným chlazením. Vestavěný agregát je ovládaný termostatem s digitáním ukazatelem teploty v chladícím prostoru. Výhodou je bezesporu i nenáročná údržba, které je dosaženo například přítomností funkce automatického odtávání výparníku. Již při prvního pohledu budete učarováni. Nelze si nevšimnout propracovaného designu. Černé provedení v kombinaci s nerezovými prvky je ohromující. Dokonalost pak umocní vnitřní LED osvětlení.

Model NORDline RT 78L-7 nabízí ideální prezentaci vystavených produktů, jak jsme již zmiňovali, je předurčen zejména pro cukrárny.

Navštivte eshop Eldos-shop.cz a neprováhejte tuto akční nabídku. Obchod je autorizovaným prodejcem a servisem značky NORDline.

Comments are closed.