Pivní svět Rotating Header Image

VIP sekce pro zákazníky

Eldos Ostroměř – specialista na prodej a servis chlazení různých značek. Právě nyní máte možnost být mezi prvními, kteří vyzkouší nově spuštěný zákaznický VIP program, který umožňuje registrovaným zákazníkům nakupovat za velmi výhodné ceny. A to rozhodně není vše.

Věrnostní program

V první fázi je VIP sekce dostupná i pro nepřihlášené zákazníky, aby si sami mohli vyzkoušet, zda je pro ně nabídka zajímavá či nikoliv. Pokud jste ale registrovaným zákazníkem, pak máte možnost kromě aktuální slevy na vybrané zboží, využít i výhody bonus programu, kde se sčítají vaše objednávky a dle jejich celkové výše můžete uspořit další nemalé peníze. V Eldos Ostroměř vám nejen dobře poradí, ale dělají vše proto, aby byl váš nákup opravdu výhodný a nezapomínejte na servisní služby. Ačkoliv bychom si všichni přáli, aby produkty byly bez závad a sloužily nám co nejdéle, někdy je zkrátka služba servisu potřebná. U některých prodejců to může působit problémy, které vás stojí čas a peníze. Eldos je autorizovaným servisem značky NORDline. Firmě jde vždy o spokojenost zákazníka.

Eldos-shop.cz

Nabídka ve VIP sekci je průběžně aktualizována, takže doporučujeme tuto stránku neustále sledovat, aby vám neunikl nějaký cenový hit, který nejenže nakoupíte za skvělou cenu, ale zároveň zvýší komfort vaší prodejny, obchodu, restaurace či jiného gastro provozu.

Pro více informací se nebojte obrátit na firmu Eldos Ostroměř, ať už telefonicky, emailem, nebo osobní návštěvou v kamenné prodejně v Ostroměři. Ve všech případech vás rádi uvítají, poradí a prodají zboží, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

 

Comments are closed.