Pivní svět Rotating Header Image

Osobní odběr vs eshop

Možná bychom měli název článku poupravit. Nejedná se totiž o porování osobního odběru a eshopu, ale spíše toho, zda v případě nákupu například domácího spotřebiče dáváte přednost nákupu v kamenné prodejně, nebo na eshopu. Vše má samozřejmě svá pro a proti a je to na rozhodnutí každého z nás. Jak to máte vy?

Kamenná prodejna

Tato volba padá zejména v případě, kdy si chcete produkt prohlédnout naživo, zajímají vás i doplňkové služby jako například servis spotřebiče atp. Také je to rozdílné třeba v menších městech, případně městských čtvrtích, kde máte svého oblíbeného prodejce, u kterého víte, že vám vždy dobře poradí s výběrem. Takovýto nákup předpokládá to, že si spotřebič naložíte a odvezete sami. Ikdyž v poslední době samozřejmě s ohledem na konkurenci, nabízí prodejny možnost zajištění dopravy.

Eshop

Nákup spotřebiče na eshopu není nic neobvyklého. Zde se mohou jen lišit důvody takového nákupu. Někdo si chce ušetřit čas, jiný peníze, další obojí… Scénaře mohou být také různé. Někdo si například v prodejně prohlédne nabídku ledniček, vybere si konkrétní model, ale místo nákupu v dané prodejně usedne doma k počítači a vyhledá si eshop s nejvýhodnější nabídkou. U spotřebičů je ve většině případů z důvodu vyšší nákupní ceny nabízena doprava zdarma až domů, takže odpadá nutnost se starat o dopravu, jako tomu je u většiny prodejen.

Eshop Eldos-shop.cz

Další uživatelé jsou skrze zbožové vyhledávače, doporučení přátel, recenzí na internetu atp. Zkrátka nemají čas objíždět obchody, nebo vědí, jaký model chtějí a hledají pouze eshop, ve kterém je uspokojí nabídka, ať už po cenové stránce, nebo s ohledem na doplňkové služby. Servis, poradenství, montáž… to jsou věci, které nabízí i internetové obchody, zejména z důvodu, že se nejedná pouze o přeprodejce, ale takové firmy, které mají i vlastní prodejnu, ve které si zájemci mohou i objednané zboží vyzvednou, nechtějí-li zboží zaslat s pomocí přepravní společnosti.

Nákup spotřebiče online je bezpečný, pokud dodržujete základní pravidla jako je nákup v ověřených eshopech. U obchodů, kde nakupujete poprvé je často vhodnější zvolit dobírku, nežli bankovní převod. Dodané zboží si ihned zkontrolujte a případné problémy řešte ihned s dopravcem. Ale pochybných eshopů postupně, doufejme, ubývá, takže ať už se rozhodnete pro kterýkoliv eshop, měli byste být s nákupem spokojeni.

Spolehlivý obchod

Hledáte-li spolehlivého internetového prodejce nejen domácích spotřebičů, ale třeba i pivního chlazení, gastro vybavení, klimatizací…, který má vlastní prodejnu, nabízí servis, poradenství a odborou montáž, pak můžeme doporučit eshop Eldos-shop.cz.

Comments are closed.