Pivní svět Rotating Header Image

Nový vzhled Eldos-shop.cz

Pokrok nezastavíte. O tom ví jistě každý, kdo se dnes věnuje podnikání a nejen ten. Když si vzpomeneme, jaké byly počátky internetu, jaká zařízení jsme používali… a přitom to není až tak dávno. A kde jsme nyní? Prakticky celý den jsme (můžeme být) online na počítači, notebooku, tabletu, smartphone a prohlížet si webové stránky či nakupovat v eshopech. Aby toto bylo co nejsnazší, je třeba mít své stránky a eshopy uzpůsobené pro zobrazení na mobilních zařízeních. Takový je zkrátka trend. Stejně tak se na to podívali provozovatelé eshopu Eldos-shop.cz a svůj internetový obchod obklékli do nového kabátu v tzv. responzivním designu.

Nyní je tedy pro zákazníky eshop mnohem dostupnější zejména s ohledem na vyhledávání a nakupování přes mobilní zařízení. Od nového roku (v průběhu ledna 2017 se ještě dolaďovaly některé prvky) tak můžete nakupovat domácí spotřebiče, profesionální gastro zařízení, výčepní chlazení či klimatizace prakticky kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení připojeného k Internetu.

Nový vzhled Eldos-shop.cz

Technická podpora

Kromě vzhledu došlo k vylepšení komfortu pro zákazníky i v další oblasti. Nyní v případě problémů či dotazů, můžete využít tzv. chatovací okno, které je k dispozici v pravém horním rohu stránek. Toto je opravdu velmi vydařená funkcionalita, která se těší velké oblibě u provozovatelů i u zákazníků, kteří chtějí rychle vyřešit svůj problém. Jednodušše získáte odpovědi na své dotazy a můžete se přitom pohybovat po eshopu, případně využít odkazů, které vám technická podpora touto cestou zašle. Eldos-shop.cz jde zkrátka s dobou a pro své zákazníky dělá maximum, aby byli spokojení.

Akční nabídka

Poslední novinkou, kterou je třeba zmínit, je vytvoření nové sekce s akční nabídkou, která bude každý měsíc aktualizována. Budete tak mít na jednom místě přehled o tom, které zboží je aktuálně v akci, aniž byste museli vyhledávat jednotlivé kategorie eshopu, nebo se řídit akčním letákem gastro produktů v daném období. Vstoupíte na eshop, zobrazíte si produkty v akční nabídce, a pak už je to jen na vás, zda vás nabídka oslovila k výhodnému nákupu, nebo si třeba počkáte na další měsíc, zda tam nebude chladnička, vinotéka či mraznička, která vám bude více vyhovovat.

Comments are closed.