Pivní svět Rotating Header Image

Akce Únor 2017: NORDline RD 28DR4SA

Energeticky úsporná a navíc za velmi příznivou cenu. To je kombinace, co říkáte? Z únorového letáku vybíráme kombinovanou chladničku NORDline RD 28DR4SA. Ale pozor, akce trvá pouze do konce měsíce – 28.2.2017 – nebo do vyprodání zásob, takže pokud vás tento model chladničky oslovil, určitě neváhejte. Nakoupit můžete například v eshopu Eldos-shop.cz, kde vám chladničku dopraví zdarma na jakékoliv místo v ČR.

Úsporný spotřebič

Akční model kombinované chladničky spadá do energetické třídy A++ s roční spotřebou pouhých 175 kWh. Jedná se o praktický model, který ocení každá domácnost. Značka NORDline je známá svým precizním zpracováním, takže zákazníci mají jistotu, že se na produkty této značky mohou spolehnout. Při návrhu nových modelů se vychází z nejnovějších trendů a požadavků ze strany uživatelů, aby bylo dosaženo takového provedení, které bude přinášet co největší užitek.

NORDline RD 28DR4SA

Praktické uspořádání chladničky

V chladící části nechybí zásuvka určená na skladování ovoce a zeleniny. Police jsou vyrobeny z tvrzeného skla, přičemž je myšleno na to, aby prostor mezi nimi byl dostačující pro vaše potřeby (případně si můžete police nastavit tak, jak bude nejlépe vyhovovat vám). Ve dveřích jsou rovněž umístěny police, ve kterých se běžně skladují zejména nápoje (mléko, sirupy, pivo…) či jiné potraviny. V horní části je přihrádka vhodná například pro umístění másla, tuků, masoxů atp. Chladnička disponuje celkovým objemem 170 litrů. Samozřejmostí je osvětlení vnitřního prostoru.

U mrazícího prostoru můžete počítat s kapacitou 45 litrů a výkonem 2,5 kg za den. Mrazící prostor je u tohoto modelu umístěn v horní část a je složen ze dvou dílů.

Pro snazší usazení je možné využít nastavitelné nožky. Více informací vám sdělí váš prodejce.

Comments are closed.