Pivní svět Rotating Header Image

Bojujete s vlhkostí?

Častým problémem domácností, firem, ale i třeba hotelů a restaurací je vysoká vlhkost, s kterou úzce souvisí tvorba plísní. To samozřejmě není nic, po čem bychom toužili. Každý chce bydlet a pracovat v kvalitním prostředí bez těchto rušivých jevů. Největší problémy přichází v zimním období, kdy lidí suší prádlo doma, méně větrají atp. Jak s tímto bojovat? Vhodným řešením je použití kvalitních vysoušečů vzduchu a plísní.

Domácí a profesionální vysoušeče

V tomto směru je samozřejmě třeba si určit cílové zaměření. Na trhu se můžete setkat s modely pro domácí prostředí, ale zároveň i s profi řešením, které je třeba nasadit pro zpravidla větší resp. prostornější objekty. Profesionální odvhlčovače tak naleznou své uplatnění například při vysoušení skladů, obchodů, dílen atp. Pokud v tomto směru nejste zrovna odborník, pak se nebojte dotázat vybraného prodejce, aby vám poradil. Je to rozhodně lepší, než když si nejste jistí a následně si zakoupíte výrobek, který nesplnil vaše očekávání a potřeby.

Odvlhčovače vzduchu

Zatímco u profesionálních modelů je důležitý zejména výkon a technické parametry, u domácích vysoušečů je třeba brát v potaz ještě jednu věc. Ptáte se jakou? Je to jednoduché. Kupujete si přístroj, který bude umístěn ve vaší domácnosti a jako takový musí samozřejmě i dobře vypadat. Zde je to myšleno tak, že by měl ideálně zapadnout a zůstat bez povšimnutí. Z tohoto důvodu jsou na trhu k dispozici modely s elegantním moderním designem, často v takových rozměrech, aby bylo možné je umístit na méně viditelné místo, aniž by to mělo vliv na výkonnost.

Malý vysoušeč za super cenu

Jedním ze základních modelů je například mini odvlhčovač SAKURA SCF 5800, který je sice malý svými rozměry, ale za to dokáže nabídnout velké služby. Výhodou je mimo jiné i mobilita, takže jej můžete přenášet do různých místností, kde je to aktuálně nejvíce potřeba. Podívejte se na jeho recenzi, kde jsou popsány hlavní výhody tohoto modelu. V internetovém obchodě Eldos-shop.cz si můžete model SCF 5800 Sakura zakoupit za skvělou cenu 2.350,- Kč s DPH (cena platná k 30.1.2017).

https://youtu.be/43TCyigxNGY

Comments are closed.