Pivní svět Rotating Header Image

TOP chladnička za super cenu

Už jen poslední týden zbývá do konce lednové akční nabídky značky NORDline. Již v říjnu jsme vás informovali o možnosti výhodného nákupu kombinované chladničky RQ 70WC. Na základě velkého ohlasu ze strany zákazníků byla tato chladnička zařazena opět do akční nabídky. Věříme, že tato informace potěší i vás a pokud jste tak ještě neučinili, že co nejdříve „vyrazíte“ za svým prodejcem a tento TOP model si zakoupíte i vy. Třeba v eshopu Eldos-shop.cz, který se v lednu ustrojil do nového kabátu přívětivého pro mobilní zařízení!

Moderní spotřebič

Chcete moderní a spolehlivý spotřebič? Chladničku, která zajistí ideální podmínky pro krátkodobé i dlouhodobé skladování potravin a nápojů? Model, který je energeticky úsporný a využívá těch nejnovějších vlastností a funkcí? Pak si pečlivě prostudujte specifikaci kombinované chladničky NORDline RQ 70WC. Protože tato chladnička uspokojí potřeby i náročného uživatele. Precizní zpracování, elegantní vzhled a nyní i suprová cena. To už jsou hodně dobré důvody pro váš nákup.

NORDline RQ 70WC

Je libo občerstvení?

Mezi jednu z dalších výhod může být i přítomnost externího výdejníku vody, který je zabudován do dveří chladícího prostoru. Ten poskytuje objem o hodnotě 4 litry. Pokud tedy dostanete chuť na kvalitně vychlazený nápoj, bude to pro vás hračka. Nejvíce se hodí samozřejmě během léta, kdy takto vychlazená voda přijde často vhod a skvěle osvěží vás i vaše přátele.

Konkrétní specifikaci již s ohledem na dřívější článek uvádět nebudeme. Zaujal vás tento domácí spotřebič? Navštivte eshop Eldos-shop.cz a vše potřebné zde získáte, případně se můžete obrátit s dotazem na provozovatele eshopu, kde vám bude vše zodpovězeno a doplněno, abyste se mohli následně sami rozhodnout, zda je tato chladnička tím pravým řešením pro vás, nebo si necháte poradit a vyberete jiný model, který vám bude více vyhovovat.

Ale pozor, jak jsme již psali. Tato akce trvá pouze do 31.1.2017!

Comments are closed.