Pivní svět Rotating Header Image

Akce leden 2017: RD 32DC4SA

Skvělá cena kombinované chladničky, kterou doporučujeme do domácností. Model NORDline RD 32DC4SA se v lednové akci dostal na skutečně výhodnou cenu 6.990,- Kč s DPH. Jedná se o slevu o více než 4 tisíce korun. To je dobrý důvod k zamyšlení se, zda si nepořídit nový domácí spotřebič, co říkáte? V eshopu Eldos-shop.cz navíc i s dopravou zdarma!

Efektivní skladování potravin

Pro krátkodobé skladování je připraven chladící prostor o objemu 178 litrů. Potraviny, které potřebujete zmrazit a uchovávat delší dobu, můžete ukládat do mrazáku (umístěného dole) s celkovým objemem 68 litrů. V chladničce můžete samozřejmě využít i ukládací prostor ze dveřích, který se hodí zejména pro nápoje, ale i další potraviny, které běžně skladujete v chladničce. Mrazák disponuje celkem třemi policemi. Kombinovaná chladnička je navíc i energeticky úsporná (třída A+), když dosahuje roční spotřeby 243 kWh.

NORDline RD 32DC4SA

Vlastnosti chladničky

U tohoto modelu odpadá nutnost manuálního odmrazování. V tomto směru se můžete spolehnout na funkci automatického odtávání chladničky. Pro efektivní správu je připraven i nastavitelný termostat. V chladničce nechybí osvětlení. Použité police jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Nechybí ani speciální zásuvka určená pro skladování ovoce a zeleniny. Zkrátka chladnička, která je ideálním řešením pro každou domácnost.

Chcete vědět více informací, případně si ověřit cenu a dostupnost? Doporučujeme vám eshop Eldos-shop.cz, který má i vlastní kamennou prodejnu. Jedná se o autorizovaného prodejce značky NORDline, který zároveň zajišťuje i servis.

Comments are closed.