Pivní svět Rotating Header Image

Pivní chlazení Lindr 25/K – jak jej sestavit?

Ačkoliv je před námi pár chladnějších dnů, tak uplynulé období už přímo lákalo k tomu, abychom vyrazili na terasy či zahradní posezení a užili si první letošní chvíle na čerstvém vzduchu. O víkendu již jistě mnozí z vás oprášili zahradní nábytek, gril a využili skvělého počasí k první zahradní párty, na které samozřejmě nesmí chybět ani kvalitně vychlazené pivo. Nemusíte nutně chodit se džbánkem, když si můžete zakoupit vlastní pivní chlazení a natočit si vlastní pivo přímo doma. Máte obavy, abyste s chlazením uměli pracovat a správně ho sestavili? Nebojte, není to nic složitého, pomoci může i Internet, kde se dá najít opravdu cokoliv, včetně návodu na sestavení pivního chlazení.

Jak na pivní chlazení?

Máte, nebo se chystáte zakoupit nové pivní chlazení a ještě jste s tím nikdy neměli co do činění? Nemějte strach, jistě to zvládnete, ikdyž to napoprvé může být trochu kostrbaté. Nicméně to počáteční úsilí se vám vrátí hned s prvním vychlazeným pivečkem, které si pak budete moci dopřát u sebe doma.

Procházeli jsme portál YouTube.com a objevili například videonávod (najdete jej na konci článku), který se věnuje výčepnímu zařízení značky Lindr, konkrétně model Pygmy 25/K. Označení „K“ v názvu produktu znamená to, že taková sestava je dodávána včetně vestavěného vzduchového kompresoru.

Pivní chlazení Lindr 25/K

Videomanuál nejen ukazuje přímo v praxi, co je třeba kam zapojit, ale vše je doplněno titulky, kde je to doslovně popsáno, aby nedošlo k žádnému nedorozumění a vše se napojilo správně. Na konci . Nejen, že se dozvíte, co je třeba k sestavení pivního chlazení, ale i to, jak jej nastavit a spustit, takže po shlédnutí návodu budete moci již brzy ochutnat své vlastní vychlazené pivo. A když už se vše podstatné naučíte, můžete oslovit kamarády a přátele, aby k vám vyrazili na posezení. Určitě uvítají, že si k něčemu dobrému budou moci dopřát jejich oblíbené točené!

Pivoteka.cz radí jak na pivní chlazení

Návod na sestavení pivního chlazení Lindr Pygmy 25/K jsme objevili na YouTube kanálu Pivoteky. A věříme, že i díky tomuto článku najde cestu k těm, kteří to potřebují, aby si mohli se svým novým pivních chlazením užít příjemné chvíle a stát se výčepním ve svém vlastním baru.

Comments are closed.