Pivní svět Rotating Header Image

Sleva 5% na nákup v eshopu Eldos-shop.cz

Češi si poměrně zvykli na různé slevy a akce, takže se není čemu divit, že nás procenta a cifry obklopují prakticky všude. Jedete v autě a slyšíte o akcích v rádiu, vidíte billboardy, které vybízí k výhodnému nákupu. Usadíte se u televize a snad téměř v každé reklamě slyšíte o masakru cen atp… No a klid rozhodně nemáte ani u počítače, kde vám chodí informační newslettery, na stránkách na vás blikají reklamní bannery atp. Nebudeme zde rozebírat, zda je to správně nebo ne, ono ve finále ne každá sleva je slevou, takže pozor si dávejte zejména na tuto skutečnost.

Není sleva jako sleva

Na úvod jsme byli trošku obecní, takže nyní již k věci. Ačkolik každý má na slevy a akce různý úhel pohledu, přecijen bychom vám chtěli poskytnou skvělou zprávu, pokud se chystáte nakoupit gastro vybavení, chladící techniku či klimatizaci. Internetový obchod Eldos-shop.cz totiž pro své zákazníky vybral několik produktů, které bude možné zakoupit za ještě výhodnějších podmínek. A v tomto případě je to sleva skutečná. Do 31.7.2017 můžete využít speciální slevový kupón, který zlevní nákup vybraných položek v eshopu o 5%. Možná si řeknete, 5% není moc, ale zde je třeba se na to dívat realisticky. Ne každý eshop vás bude ohromovat mega výprodejem, masakrem cen, či nákupem „zadarmo“. Když se na podobné nabídky podíváte detailněji, tak často zjistíte, že skutečná sleva se výrazně liší od té inzerované, protože v tom jsou různé háčky, nebo se slevy počítají z původních doporučených cen, které již často nejsou aktuální na žádné jiném eshopu či kamenné prodejně. Takže pokud vám Eldos-shop.cz nabízí slevu 5%, tak to ve skutečnosti může být větší sleva, než v jiných obchodech.

Slevový kupónVše je velmi jednoduché

Postup pro aktivaci slevy je snadný. U vybraného produktu uvidíte informaci o tom, že u něj je možné použít zmíněný slevový kód. Když pak vámi zvolený produkt vložíte do nákupního košíku, naskočí vám v něm speciální políčko pro zadání kódu pro uplatnění slevy. Tam zapíšte požadovaný kód a tím bude z nákupu odečtena sleva 5%. Je to snadné, co říkáte?

Comments are closed.