Pivní svět Rotating Header Image

Pivní relax pro páry

Práce, péče o domácnost, shon, stres … Tak nějak to vypadá ve většině domácností v dnešní době. To není zrovna pozitivní zpráva. Každý z nás by měl umět vypnout, zrelaxovat své tělo i duši, protože zdraví máme jen jedno. Nenechávejme to na poslední chvíli, kdy nám tělo řekne dost. Když si občas dáte pauzu, tak se svět nezboří, vyzkoušejte to. Nemusíte nutně čekat na dovolenou, chvíle relaxace si můžete užít i v rámci jednodenního či víkendového pobytu. Vemze s sebou svého partnera či partnerku a užijte si například relaxační pivní lázně – to je opravdový balzám na tělo i duši.

Naplánujte si oddych

Je to jednoduché, prostě si na každý měsíc pečlivě naplánujte kdy a kde si dopřejete chvíle volna, kdy zcela vypnete a zapomenete na starosti v práci a doma. Je důležité nebrat pracovní hovory a opravdu si odpočinout, získáte tím sílu do dalšího období a věřte, že vaše tělo to potřebuje. Jak jsme již naznačili tak poměrně vyhledávaným způsobem relaxace jsou pivní lázně, ale nemusí zůstat jen u nich. Relaxační koupele jsou k dispozici v různých formách, třeba i jako vinné atp. A je pouze na vás, zda si tyto chvilky budete chtít užívat sami, nebo ve společnosti vašeho partnera/partnerky.

Pokud byste nic neplánovali dopředu, tak sami dobře víte, jak to dopadne, prostě to budete odkládat, až na to bude čas a to je cesta, která vede špatným směrem. Když ale dopředu budete vědět, že daný den zkrátka máte vyhrazený pro odpočinek, tak dle toho uspořádáte i vlastní práci a úkoly, případně na to připravíte i obchodní partnery, že v danou dobu nebudete k dispozici. Zní to možná jednodušše, ale ono je těžké se k něčemu podobného odhodlat a dodržovat to.

Když už nebudete mít čas vyrazit do relaxačních center, tak zkuste alespoň procházky, běh, kolo… prostě cokoliv, kde si odpočinete a udělá vám to dobře.

Pivní koupel

My zde sice preferujeme pivní lázně, ale není to nic, co bychom vám nutili, je to spíše příklad, jak využít chvíle volna, která chcete věnovat oddychu. Už dávno neplatí, že byste museli cestovat na druhou stranu republiky, pivní lázně jsou dostupné v každém kraji. A i zde se vyplatí ono plánování, protože počítat s tím, že se jednoho dne seberete a vyrazíte si na pivní koupel, tak takhle by se vám to nemuselo vyplatit. Tyto lázně jsou oblíbené, takže často dlouho dopředu rezervované, myslete na to a zajistěte si místo pro vás!

Comments are closed.