Pivní svět Rotating Header Image

relaxace

Ponořte se do pivní lázně

Pracovní činnost a nejen ta, přináší každý den velkou zátěž na naši psychickou i fyzickou kondici. Pokud se nám nedaří toto „vyrovnávat“ jinými činnostmi, které nás baví, nechají zapomenout na všechny starosti a stresy, můžeme se dostat do velkých zdravotních problémů. Myslete na své tělo a dopřejte mu relaxaci v jakékoliv podobě. Máte rádi pivo? Pak pro vás máme tip na proceduru, kde si jistě na práci nevzpomenete. (Pokračování textu…)

Pivní relax pro páry

Práce, péče o domácnost, shon, stres … Tak nějak to vypadá ve většině domácností v dnešní době. To není zrovna pozitivní zpráva. Každý z nás by měl umět vypnout, zrelaxovat své tělo i duši, protože zdraví máme jen jedno. Nenechávejme to na poslední chvíli, kdy nám tělo řekne dost. Když si občas dáte pauzu, tak se svět nezboří, vyzkoušejte to. Nemusíte nutně čekat na dovolenou, chvíle relaxace si můžete užít i v rámci jednodenního či víkendového pobytu. Vemze s sebou svého partnera či partnerku a užijte si například relaxační pivní lázně – to je opravdový balzám na tělo i duši. (Pokračování textu…)

Plány na léto?

Nedávno skončila zima a za chvíli za sebou budeme mít půl nového roku 🙂 Možná začínám trochu depresivně, ale to určitě není cíl článku. Spíše jsem chtěl upozornit na skutečnost, že čas letí a je nejvyšší čas si naplánovat letošní letní dovolenou. Jak jste na to vy, už máte vybráno kam a kdy pojedete? Já zatím ne… (Pokračování textu…)

Proč navštívit pivní lázně?

Proč navštívit pivní lázně? Proč jsou tak oblíbené? Důvodů je několik. Jedná se stále ještě o novinku mezi wellness procedurami a novinky sami o sobě lákají. Rovněž se jedná o spojení relaxační procedury spolu s ochutnávkou lahodného nápoje a to ve většině případů v příjemných prostorách. V pivních lázních si zkrátka báječně odpočinete a zapomenete na starosti běžných dní. (Pokračování textu…)

Letní relaxace v pivních lázních

Plánujete již letní dovolenou? Budete jí trávit v České republice? Chtěli byste vyzkoušet něco nového, neobvyklého? Skvělý tipem je relaxační pobyt v pivních lázních. Vzhledem k tomu, že jednotlivé pivní lázně jsou rozmístěny prakticky po celé republice, je tento tip užitečný pro všechny z vás, kdo máte rádi odpočinek a relaxaci. (Pokračování textu…)

Tip na skvělou zábavu

Možná byste to od nás čekali, možná ne. Jaký jiný tip na zábavu bychom pro vás mohli mít, nežli pobyt v pivních lázních. Oblíbenost této pivní procedury pokračuje i v novém roce. Portál Pivni-lazne.eu připravuje nové informace o dalších lokalitách, proto se jej vyplatí neustále sledovat, stejně jako jeho profil na Facebooku. (Pokračování textu…)

Pivní koupele pro dva

Často se stává, že řešíte situaci, kdy musíte vybrat vhodný dárek pro dvě osoby. V dnešní době již tento problém není až tak náročný, protože na trhu existuje celá řada dárků (zejména zážitků), které jsou dělané na míru pro dvě osoby. Výjimkou nejsou ani pivní lázně pro dvě osoby. Stačí si vybrat pouze lokalitu a domluvit si řádný termín, kdy si tuto proceduru budete přát vychutnat. (Pokračování textu…)