Pivní svět Rotating Header Image

Tip na skvělou zábavu

Možná byste to od nás čekali, možná ne. Jaký jiný tip na zábavu bychom pro vás mohli mít, nežli pobyt v pivních lázních. Oblíbenost této pivní procedury pokračuje i v novém roce. Portál Pivni-lazne.eu připravuje nové informace o dalších lokalitách, proto se jej vyplatí neustále sledovat, stejně jako jeho profil na Facebooku.

V dnešním článku bychom vám doporučili hned tři lokality, které pokryjí prakticky celou naší republiku. Jedná se o lokality Tábor (Jižní Čechy), Karlovy Vary (Západní Čechy) a Rožnov pod Radhoštěm (Morava).

Jižní Čechy – Tábor

Pivní lázně Tábor přesněji označené jako pivní lázně BBB Tábor spadají do již známé sítě pivních lázní Bier.Bottich.Bad®, které jsou originální lázeňskou procedurou. Zákazníci si mohou proceduru vychutnat v prostředí bývalého pivovaru, který je nyní zrekonstruován. V areálu je umístěn Hotel Dvořák, který nabízí i další možnost relaxace a zábavy!

Západní Čechy – Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary jsou po Chodové Plané teprve druhou lokalitou v Západních Čechách, kde je možné si objednat káď plnou pivních přísad, které vám zajistí nádherné prožitky a chvilky relaxace. Vouchery je možné objednávat pro jednu či dvě osoby.

Morava – Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm byly oficiální spuštěny na podzim roku 2010. Od té doby si získaly mnohé příznivce, které se do této lokality rádi a často vracejí. Pro zájemce jsou o pivní lázně Rožnov jsou připraveny dvě dvoumístné vany z týkového dřeva. Kromě těchto týkových van jsou dále k dispozici také 3 měděné viktoriánské vany (ručně tepané).

Comments are closed.