Pivní svět Rotating Header Image

koupele

Pivní koupele v Českých Budějovicích

Pivní lázně Ninkasi naleznete v Českých Budějovicích, konkrétně na adrese L.B. Schneidera 568/1. Kromě pivní koupele jsou pro vás připraveny i další procedury jako vinná koupel, čokoládová koupel, vířivka či masáže. Na své si tak přijde každý, kdo má chuť nechat zregenerovat a hýčkat své tělo. (Pokračování textu…)

Relaxační pivní koupel

Máte už dost únavy z pracovního dne? Rádi byste si odpočinuli a to jak po fyzické, tak po psychické stránce? Možností k relaxaci je v dnešní době naštěstí celá řada. Problém bývá jediný a to v čase… Každý z nás spěchá a zapomíná na to, že život je třeba si užívat. S časem vám bohužel nepomůžeme, to je čistě na vás, ale máme pro vás tip na skvělou relaxační proceduru – pivní lázně. (Pokračování textu…)

Výhodné ceny pivních lázní

V dnešní době je již pravidlem, že lidé (uživatelé, návštěvníci, klienty :)) vyhledávají v kamenných obchodech či na internetu různé slevy, akce, výhody, bonusy… Nejinak tomu je i v případě pivních lázní. (Pokračování textu…)

Tip na skvělou zábavu

Možná byste to od nás čekali, možná ne. Jaký jiný tip na zábavu bychom pro vás mohli mít, nežli pobyt v pivních lázních. Oblíbenost této pivní procedury pokračuje i v novém roce. Portál Pivni-lazne.eu připravuje nové informace o dalších lokalitách, proto se jej vyplatí neustále sledovat, stejně jako jeho profil na Facebooku. (Pokračování textu…)

Pivní koupel pod stromeček

Asi bychom se opakovali, ale je lépe si vše občas připomenout. Z toho důvodu se i v dnešním článku zaměříme na tip na vánoční dárek v podobě pivní lázně resp. pivní koupele. Důvod je jasný. Vánoce se blíží a již za měsíc se všichni budeme těšit na kapra s bramborovým salátem…mňam. (Pokračování textu…)

Pivní koupele pro dva

Často se stává, že řešíte situaci, kdy musíte vybrat vhodný dárek pro dvě osoby. V dnešní době již tento problém není až tak náročný, protože na trhu existuje celá řada dárků (zejména zážitků), které jsou dělané na míru pro dvě osoby. Výjimkou nejsou ani pivní lázně pro dvě osoby. Stačí si vybrat pouze lokalitu a domluvit si řádný termín, kdy si tuto proceduru budete přát vychutnat. (Pokračování textu…)