Pivní svět Rotating Header Image

Pivní koupele v Českých Budějovicích

Pivní lázně Ninkasi naleznete v Českých Budějovicích, konkrétně na adrese L.B. Schneidera 568/1. Kromě pivní koupele jsou pro vás připraveny i další procedury jako vinná koupel, čokoládová koupel, vířivka či masáže. Na své si tak přijde každý, kdo má chuť nechat zregenerovat a hýčkat své tělo.

Hlavním lákadlem je bezesporu pivní lázeň, kterou si zde mohou dopřát jak jednotlivci, tak i páry resp. dvě osoby… K dispozici je buď místnost s jednou vanou, případně i dvě vany, pokud se pár nerozhodne užít si proceduru společně v jedné vaně.

Jak je uvedeno na stránkách pivních lázní, koupel se nedoporučuje pro osoby do 15 let.

Pivní procedura

Kdy je vhodná? Prakticky kdykoliv máte chuť, ale nejvíce ji oceníte po náročném dni v práci. Pivní lázně však působí i jako léčebná kůra. V tomto směru má pivní koupel blahodárné účinky na kožní problémy (lupénka, akné, ekzém či celulitida). Rovněž je doporučována i jako výborná antistresová terapie.

Součástí koupele je i pitný režim, kdy je nabízeno kvalitní nefiltrované pivo. Lázeň si užijete v dřevěných kádích, ve kterých se udržuje teplota vody 37°C. V pivních lázních Ninkasi se ke koupeli „podává“ polotmavé pivo obohacené o pivovarské kvasnice a další tajné ingredience (z důvodu výrobního tajemství).

Jak vše probíhá? Na začátku je připravena dvacetiminutová koupel, během které máte možnost neomezené konzumace 12° nefiltrovaného piva Bernard. Po pivní lázni následuje desetiminutová relaxační masáž šíje. Vše je zakončeno třicetiminutovou relaxací na lůžku s poslechem relaxační hudby.

Více se dozvíte na stránkách lázní Ninkasi.

Comments are closed.