Pivní svět Rotating Header Image

Elektronické cigarety – šetří naše zdraví i peněženky

Na světě je spousta kuřáků, kteří se pokusili s kouřením přestat, ale je jen velmi málo kuřáků, kterým se to skutečně podařilo. Snaha přestat kouřit je fyzicky i psychicky nesmírně náročná a nezřídka končí nezdarem. Naštěstí však existuje možnost, jak s kouřením přestat nenásilně, postupně a velmi příjemně.

Tak, že to zvládne prakticky každý. A i kdyby nezvládl, nevadí. Tato možnost se nazývá elektronická cigareta a představuje moderní způsob zdravého a šetrného kouření.

Elektronické cigarety se na světovém trhu vyskytují teprve několik let, ale přesto už dokázaly významně zamíchat kartami v tabákovém průmyslu. Jejich princip spočívá v tom, že kuřák inhaluje páru s takovým obsahem nikotinu, který si sám určí. Elektronická cigareta funguje na principu odpařování, nikoliv spalování. Tím zamezuje vdechování škodlivých látek a výrazně tak snižuje škodlivost kouření. Zároveň však kuřákovi dopřává stejný požitek, jak kouření klasické cigarety.

Při koupi náplní do elektronické cigarety si lze vybrat, jak vysoký obsah nikotinu tyto náplně budou mít. Postupné snižování obsahu nikotinu je návodem pro každého, kdo chce přestat kouřit. V závěru procesu je možné kouřit náplně zcela bez nikotinu. Snadno se tedy odstraní závislost fyzická, zatímco na odstraňování té psychické je více času. Případně není třeba se jí zbavovat vůbec.

Elektronické cigarety v sobě skrývají i další výhody. Jsou o poznání levnější, jelikož stačí zakoupit pouze jednu cigaretu a v této následně jen doplňovat náplně. Kouření elektronických cigaret navíc neomezuje okolí, není tedy problém používat je ve společnosti nekuřáků, kterým pára nebude ani zdaleka tak vadit, jako cigaretový kouř. Naopak, většině lidem pára příjemně voní.

Na otázku, kde se dají elektronické cigarety a náplně do nic výhodně pořídit, existuje jasná odpověď. Elektronický obchod společnosti Equites Electronics s.r.o. se výrobě i distribuci elektronických cigaret a veškerého příslušenství věnuje již několik let a nabízí jen produkty té nejvyšší kvality. Široký výběr elektronických cigaret, náplní  i adaptérů jsou dostatečně atraktivní pozvánkou pro každého, kdo chce elektronické cigarety vyzkoušet.

Comments are closed.