Pivní svět Rotating Header Image

Za krásami Jizerských hor aneb tip na báječnou dovolenou

Nestihli jste v létě dovolenkový pobyt a nevíte, kam se vypravit na podzim či v zimě? Šťastnou volbou je dovolená v tuzemsku, v krásné a ničím nerušené přírodě. Načerpat nové síly návštěvníkům umožňuje penzion Josefův Důl v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory.

Ocitnete se v zrekonstruované horské chalupě, která poskytuje ubytovací kapacitu o šesti pokojích a 21 lůžkách. Ve spodním patře je mimo pokojů prostorná jídelna s kuchyňským koutem, krbem a televizí. Bydlet můžete i v horním patře, kde je umístěno i společné posezení s dětským koutkem. Ubytování Josefův Důl je vhodné pro rodiny s dětmi, vícečlenné zájmové skupiny i menší firemní výjezdní akce.

Po svých nebo na kole

Podzimní přírodu tajemných Jizerských hor dobře poznáte při pěších túrách po dokonale značených trasách nebo můžete šlápnout do pedálů horského kola. Penzion Josefův Důl je perfektním výchozím bodem pro kratší i celodenní výlety. Pokud dáváte přednost cestování vlakem nebo autem, neváhejte navštívit třeba bobovou dráhu Janov, hotel Ještěd s jedinečným výhledem nebo zámek ve Frýdlantu, kde se natáčela známá filmová pohádka Peklo s princeznou. Ubytování Josefův Důl je ideální i pro milovníky historie a lidových tradic, kteří se mohou na začátku prosince zúčastnit adventní akce Vánoce na Grabštejně (Chotyně).

Comments are closed.