Pivní svět Rotating Header Image

Zprávy ze světa pivních lázní

Pokud se vám zalíbila procedura pivních lázní, pak vám doporučujeme návštěvu internetového portálu Pivni-lazne.eu, který je specializovaný na tuto jedinečnou relaxační proceduru. Kromě informací o jednotlivých lokalitách zde naleznete i střípky z historie pivních lázní, nabídky balíčků, informace o slevách, akcích a nově i magazín, který je zaměřený na zprávy a novinky ze světa pivních lázní nejen v České republice.

Provozovatelé portálu uvítají jakékoliv náměty na články, které by měli do této sekce zařadit. Takže máte-li nějaké dotazy na pivní lázně, určitě se nebojte obrátit na portál Pivni-lazne.eu s dotazem a žádostí o více informací k danému tématu. Rádi vám vyjdou vstříc.

Pivní magazín

Proč „pivní magazín“? Toto spojení není zcela přesné, převážně zde budou články zaměřené na pivní koupele, ale pivo jako takové s tím samozřejmě souvisí a nelze jej oddělit.

Vizí magazínu je, aby se čtenáři dozvěděli maximum informací o této relaxační proceduře resp. aby se na jednom místě dozvěděli vše, co je zajímá a mohli se v pohodlí domova rozhodnout jakou lokalitu navštíví a jaký konkrétní balíček si objednají a užijí buď sami, nebo se svými nejbližšími.

Dost obecných informací. Navštivte www.pivni-lazne.eu a dozvíte se takřka vše, co by vás mohlo zajímat. A pokud vám něco chybí, určitě se poptejte u provozovatelů, kteří udělají maximum, aby dané informace získali a předají vám je.

Comments are closed.