Pivní svět Rotating Header Image

Dárek pod stromeček? Pivní lázně!

Také začínáte mít pocit, že tradičně budete shánět dárky na poslední chvíli? Každý rok je to stejné. Dobalíte dárky a řeknete si, že příští rok to budete chtít mít bez stresu a shánění dárků pár dnů před Štědrým dnem… Jenže rok uteče a ikdyž víte, že se den D blíží, stejně si řeknete, že je ještě dost času… Jenže ono není, vše utíká snad i rychleji než voda a tak opět nastává situace, že budete kupovat dárky třeba i na Štědrý den… My vám zde neporadíme, jak se z tohoto kolotoče vymanit – sami s tím máme problémy, ale dáme vám tip na dárek. Pivní lázně!

Ono totiž, kromě toho, že si říkáte, že je na všechno dost času, tak je dalším problémem i to, jaký dárek koupit. U dětí je to poměrně jednoduché, ale u starších osob už kolikrát opravdu nevíte, zvláště pokud chcete být originální a nedávat tradiční měkké dárky atp. V době internetu tak lidé hledají tipy na vánoční dárky právě v tomto médiu. My své možnosti využíváme a nabízíme vám tip na dárek v podobě pivních lázní. Výhodou je, že oproti dřívějším dobám, je mnohem více lokalit, kde si můžete tuto výbornou proceduru vychutnat. Tím se stává dárek praktickým pro kohokoliv. Ať už jste z východní, západní, severní či jižní části Čech a Moravy, vždy se vám ve vaší blízkosti naskýtá možnost navštívit pivní lázně. Jmenovat budeme např. Chodovou Planou, Bahenec, Rožnov pod Radhoštěm, Luční Boudu, Prahu, Plzeň, Karlovy Vary, Ostravu…

Dárek je řešen formou dárkového poukazu s tím, že obdarovaný si může sám zarezervovat termín, kdy se mu to bude nejvíce hodit. K dispozici jsou poukazy buď na samotnou pivní koupel, nebo i ubytovací balíčky či balíčky obsahující doplňkové procedury, nejčastěji masáže. Pivní lázně mohou být dárkem, jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Většina lokalit nabízí pivní koupele pro páry buď v jedné kádi, nebo ve dvou kádích v jedné místnosti.

Kde získat další informace?

Pro více informací doporučujeme navštívit portál Pivni-lazne.eu, kde jsou prezentovány jednotlivé lokality. Portál má i svůj Facebook profil, kde se můžete případně dotázat na otázky, které vás k této tématice zajímají.

Přejeme klidné předvánoční období a pokud možno co nejméně stresů s nákupem vánočních dárků!

Comments are closed.