Pivní svět Rotating Header Image

I pivo může být romantické…

Říkáte si, že jsme se zbláznili? Ne, to jistě ne. Smysl nadpisu článku ihned vysvětlíme. Většina žen, když slyší slovo pivo, tak je jim jasné, jak to skončí a mohou být na něj s nadsázkou alergické. To ale jistě neznají úžasné pivní procedury, které si můžete dopřát v různých lokalitách České republiky. Právě v tomto spojení dokáže být pivo opravdu romantické. Představte si ty chvíle, kdy si společně užíváte pivní koupel, kterou můžete umocnit například masáží či romantickou večeří. To už se vaše partnerka bude tvářit jinak, když ji pozvete „na pivo“, že?

Pokud si o této relaxační proceduře budete chtít zjistit více informací, pak doporučujeme navštívit portál Pivni-lazne.eu, případně si vyhledejte informace na některém z vyhledávačů. Jistě zde naleznete mnoho pozitivních ohlasů. Pivní lázně jsou oblíbenou procedurou jak u mužů, tak i u žen. Ačkoliv je míst, kde se pivní lázně nabízí, stále více, tak základ by měl zůstat stejný. V čem se lokality liší jsou doplňkové služby, prostředí a samozřejmě i cena. Ve většině případů si budete moci vybrat mezi koupelí v jedné kádi (pro jednu či dvě osoby), nebo ve dvouvaně. Pro páry bývá možnost objednávky i dvou kádi v jedné místnosti. Je jen na vás, co si vyberete.

Svatý Valentýn

Blíží se svátek všech zamilovaných a i to je skvělá možnost na věnování pivních lázní jakožto dárku. Poukaz na pivní lázně vaše partnerka či partner jistě ocení. Pokud máte více „volného času“, pak doporučujeme využít i vícedenní balíčky. Prožijte krásné romantické chvíle v pivních lázních, plné relaxace, klidu, pohody, dobrého jídla, pití…

Jaké lokality jsou k dispozici. Asi nemá cenu zde vyjmenovávat všechny, k tomu poslouží třeba již výše zmíněný portál Pivni-lazne.eu, ale pokud bychom měli doporučit alespoň některé, pak to jsou Chodová Planá, Bahenec, Rožnov, Štramberk či Luční Bouda.

Věříme, že si vyberete správně a budete s vaším pobytem či procedurou nadmíru spokojeni.

Comments are closed.