Pivní svět Rotating Header Image

Výhodné ceny pivních lázní

V dnešní době je již pravidlem, že lidé (uživatelé, návštěvníci, klienty :)) vyhledávají v kamenných obchodech či na internetu různé slevy, akce, výhody, bonusy… Nejinak tomu je i v případě pivních lázní.

Z tohoto důvodu připravují provozovatelé pivních lázní speciální akce na pivní lázně resp. na nabízené balíčky. Z našich zkušeností však můžeme říci, že i „standardní“ ceny jsou zajímavé a rozhodně doporučujeme tento pivní zážitek vyzkoušet, ať už si vyberete jakoukoliv lokalitu.

Na tento vývoj reagoval i portál Pivni-lazne.eu, který vytvořil samostatnou sekci, kde se bude snažit ve spolupráci s provozovateli pivních lázní přinášet aktuální informace o nabízených slevách a akcích, tak jak jsou nabízeny v dané lokalitě. Věříme, že to bude ku prospěchu všech zúčastněných stran.

Pokud bychom se podívali na aktuální akce (platí v době vydání článku – červen 2012), pak můžeme nabídnout např. pivní lázně Bahenec a jejich slevy na vybrané balíčky v rozmezí od 8 do 40%. Pivní lázně Bahenec spadají pod známou síť pivních lázní Bier Bottich Bad.

Mezi další lokality patří pivní lázně Chodová Planá, pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, pivní lázně Olomouc, pivní lázně Praha, pivní lázně Štramberk a další lokality po celé České republice.

Comments are closed.