Pivní svět Rotating Header Image

Párty stan

Plánujete zahradní párty, ale máte obavy, jestli vám vyjde počasí? Už mít nemusíte. U AB-Party si můžete půjčit párty stan, který vás před nepřízní počasí ochrání.

Nabízíme stany různých velikostí i tvarů, které můžete kombinovat a spojovat tak dlouho, až vytvoříte ideální místo pro vaši oslavu.

Párty stany pro každou příležitost

Nezáleží na tom, pro jakou akci párty stan potřebujete, ani na jak dlouho si ho chcete pronajmout, v AB-Party vám vždy vyjdeme vstříc. Naše párty stany můžete využívat v zimě i v létě, záleží jen na vás, jak se rozhodnete.

  • Malý párty stan pro soukromou akci
  • Středí párty stan na oslavu, svatbu i jiné příležitosti
  • Velký párty stan na veřejnou akci

Party stany všech velikostí

Náš malý párty stan může mít klasický čtyřhranný půdorys, ale můžete si vybrat i šestihran nebo pagodu. Rozměr stanu může začínat už na několika málo metrech, ale jsme připraveni vám jej zvětšit, aby vyhovoval vašim potřebám. Problémem nejsou ani stany s plochou několika set metrů.

Příslušenství ke stanům

Aby párty stan posloužil tak, jak má, můžete jej doplnit o průhledné bočnice, plastové dveře, i vytápění, záleží jen na vašich přáních a požadavcích. Kontaktujte AB-Party a zajistěte si pro vaši akci takový párty stan, jaký potřebujete.

Comments are closed.