Pivní svět Rotating Header Image

Léto v pivních lázních

Léto se blíží, a tak se vám jistě bude hodit několik tipů jak jej prožít. Jednou z možností jsou mimo jiné i pivní lázně, kterých je v České republice v současné době dostatečné množství na to, aby pokrylo potřebu všech bez nutnosti cestovat přes celou zemi.

Pivní lázně mají blahodárné účinky na lidský organizmus. Jedná se o relaxační proceduru, která je oblíbená jak mezi muži, tak i u žen. Léto v pivních lázních může znamenat buď jednodenní výlet do vybraných pivních lázní, nebo i vícedenní pobyt (ten doporučujeme). Kromě samotné procedury si můžete dopřát i doušky lahodného moku, většinou se jedná o pivo z místního pivovaru. Není totiž neobvyklé, že pivní lázně jsou provozovány v areálu pivovarů, případně je některý z pivovarů jejich partnerem.

Bahenec – pivní koupele v Beskydech

Prvním tipem na výlet jsou pivní lázně Bahenec, které se nachází ve Slezských Beskydech, nedaleko polských hranic. Jedná se o pivní lázně spadající pod známou síť BBB. K dispozici jsou procedury jak pro jednotlivce, tak i pro páry (jednodenní i vícedenní balíčky).

Rožnovské pivní lázně

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm spojují dva prvky v jeden celek. Jedná se o spojení běžných lázeňských postupů s prvky alternativní medicíny (alternativního léčitelství). Výsledkem jsou blahodárné procedury, které si oblíbilo široké publikum. Zajímavostí je možnost nechat si vyfotografovat vlastní auru.

Svatováclavská pivní koupel

Pivní lázně Olomouc nabízí tzv. Svatováclavské pivní koupele v dřevěných vanách. V této lokalitě je při proceduře podáváno místní pivo Vašek. Součástí balíčku je i následná relaxace v solné sauně.

Vydejte se i vy po stopách pivních lázní a během léta ozkoušejte různé provozovatele, neměli byste litovat ani v jednom případě.

Comments are closed.