Pivní svět Rotating Header Image

pivní koupele

Chci vanu plnou piva

Chci vanu plnou piva…žádný problém. Stačí, když navštívíte některé z pivních lázní, které nabízí speciální relaxační procedury v kádích s pivními extrakty. Vzhledem k tomu, že síť pivních lázní je dostatečně rozmístěna v rámci naší republiky, je možné tento sen splnit prakticky každému, aniž by musel cestovat stovky kilometrů přes celou republiku. (Pokračování textu…)

Léto v pivních lázních

Léto se blíží, a tak se vám jistě bude hodit několik tipů jak jej prožít. Jednou z možností jsou mimo jiné i pivní lázně, kterých je v České republice v současné době dostatečné množství na to, aby pokrylo potřebu všech bez nutnosti cestovat přes celou zemi. (Pokračování textu…)

Proč navštívit pivní lázně?

Proč navštívit pivní lázně? Proč jsou tak oblíbené? Důvodů je několik. Jedná se stále ještě o novinku mezi wellness procedurami a novinky sami o sobě lákají. Rovněž se jedná o spojení relaxační procedury spolu s ochutnávkou lahodného nápoje a to ve většině případů v příjemných prostorách. V pivních lázních si zkrátka báječně odpočinete a zapomenete na starosti běžných dní. (Pokračování textu…)

Pivní lázně 2012

Pivní lázně jsou oblíbenou procedurou, která pro vás bude k dispozici i v nadcházejícím roce 2012. Portál Pivni-lazne.eu bude i nadále sledovat tuto oblast, aby vás mohl včas informovat o nových lokalitách v České republice i v zahraničí (Slovensko, Rakousko…). (Pokračování textu…)

Tip na pivní lázně

Jistě všichni znáte „Opakování je matka moudrosti“. Proč toto zmiňujeme právě na pivním portálu? Odpověď je jednoduchá. Štědrý večer bude brzy skutečností, a tak je dobré si znovu připomenout některé z tipů na vánoční dárky. A jak jinak než v podobě pivních lázní… (Pokračování textu…)

Vana plná piva

Možná to napadlo i Vás? Napustit si vanu pivem a poté si v ní v klidu a pohodě relaxovat a dopřávat si doušky lahodného nápoje. Málokdo si však tuto proceduru může vyzkoušet sám doma. Přeci jen je to finančně náročné a aby měla procedura patřičný efekt, je nutné dodržovat různé postupy a mít k tomu i vhodné vybavení. (Pokračování textu…)