Pivní svět Rotating Header Image

Chci vanu plnou piva

Chci vanu plnou piva…žádný problém. Stačí, když navštívíte některé z pivních lázní, které nabízí speciální relaxační procedury v kádích s pivními extrakty. Vzhledem k tomu, že síť pivních lázní je dostatečně rozmístěna v rámci naší republiky, je možné tento sen splnit prakticky každému, aniž by musel cestovat stovky kilometrů přes celou republiku.

Pivní lázně jsou fenomén. Kdo je vyzkoušel, ten je natolik nadšený, že si je v budoucnu vyzkouší znovu. Někteří lidé si mohou naplánovat tzv. pivní turistiku v trochu odlišené podobě. Nebudou cestovat po pivovarech za účelem ochutnávky piva, ale naopak procestují naši republiku s cílem vyzkoušet různé lokality, kde se pivní lázně provozují. Ono ve skutečnosti tím naplní i původní myšlenku pivní turistiky, protože v každé lokalitě máte v rámci procedury pivní lázně možnost ochutnat (ve většině případů) místní pivo. Pivní lázně jsou zároveň často situovány do prostředí pivovarů, a tak si tento výlet můžete spojit např. s prohlídkou pivovaru atp.

Výjimkou nejsou ani lokality, kde si můžete objednat vícedenní pobyt a kromě pivní koupele si užít i další wellness procedury. To vše spojené s příjemným ubytováním, stravováním… zkrátka ideální možnost např. pro páry.

Níže naleznete některé naše tipy na výlet do vybraných lokalit. Jejich kompletní seznam naleznete na portálu Pivni-lazne.eu.

Comments are closed.