Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně v Žatci

Nebyly první, nebudou poslední. Pivní lázně v Žatci však jsou určitou povinností vzhledem k tradicím, které se v této lokalitě udržují. Pokud o pivních lázních slyšíte poprvé, pak se domníváme, že kdyby se vás někdo zeptal, kde se u nás provozují, pak možná jednou z nejčastějších odpovědí bude právě oblast okolo Žatce.

Ačkoliv se pivní lázně Žatec otevřely nedávno, je třeba se o nich zmínit, už jen proto, že je to další lokalita, kde si můžete tuto výjimečnou proceduru vychutnat. V Žatci se jedná konkrétně o chmelové pivní koupele, které jsou nabízeny spolu s celotělovou masáží.

Skvělou zprávou je mimo jiné i to, že si zde můžete objednat i vícedenní pobyt. Ubytování je zajištěno v luxusním prostředí hotelu Zlatý Lev, který kromě pivních lázní nabízí i další možnosti, jak si dopřát chvíle klidu, pohodlí a relaxace. Samozřejmostí je i kvalitní stravování v hotelové restauraci.

Pokud se vám lokalita nezdá, můžete si vyzkoušet i jiné. Jedná se zejména o pivní lázně Chodová Planá, Bahenec, Tábor, Štramberk, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm… Další možností jsou pivní lázně Praha, kde si můžete udělat např. celodenní výlet spojený s prohlídkou Prahy a následnou relaxací v podobě pivní koupele či naopak.

Comments are closed.