Pivní svět Rotating Header Image

Vana plná piva

Možná to napadlo i Vás? Napustit si vanu pivem a poté si v ní v klidu a pohodě relaxovat a dopřávat si doušky lahodného nápoje. Málokdo si však tuto proceduru může vyzkoušet sám doma. Přeci jen je to finančně náročné a aby měla procedura patřičný efekt, je nutné dodržovat různé postupy a mít k tomu i vhodné vybavení.

Pivní kosmetika

Jednou z možností je, pořídit si speciální kosmetické přípravky s tzv. pivní pěnou, která je součástí hojně rozšířené pivní kosmetiky.Nicméně i v tomto případě to není to pravé ořechové.

Pivní kádě

Stejně jako v jiných případech, i zde se na pivní koupele specializují příslušné firmy, které v rámci České republiky provozují tolik oblíbené pivní lázně. Ve většině případů je pivní roztok připraven do dřevěných kádí určených buď pro jednu případně pro dvě osoby.

Očekávaným doplňkem této procedury je rovněž možnost načepovat si přímo z kádi i půllitr oblíbeného nápoje. Konkrétní značka piva je závislá na tom, v jaké lokalitě si pivní koupele objednáte. Většinou se jedná o lokální značky, které mají skvělou chuť a stojí za to je ochutnat.

Další odlišnosti jsou již zejména v tom, z čeho je složen nabízený balíček. Buď máte možnost si dopřát doplňkové masáže, vychutnat si speciality místní restaurace, nebo prožít kompletní víkend v pivních lázních.

Na závěr několik tipů, kde si můžete vše vyzkoušet. Na základě recenzí uživatelů jsou těmi top v naší republice pivní lázně Chodová Planá a pivní lázně Bahenec.

Comments are closed.