Pivní svět Rotating Header Image

Tip na výlet do Chodové Plané

Rádi byste dostali tip na opravdu zajímavý výlet? Co třeba vyzkoušet pivní lázně v Chodové Plané? Neláká Vás tato představa? Z Chodové Plané chodí pouze kladné reference, návštěvníci jsou maximálně spokojeni a tento „pivní zážitek“ doporučují i dalším lidem. Jedním z oblíbených balíčků je kombinace pivní lázně s vybranou masáží a večeří v retauraci Ve Skále.

Je to již delší dobu, co se v Chodové Plané otevřeli pivní lázně pro veřejnost. Konkrétně tomu bylo v dubnu roku 2009. Od té doby se stala tato procedura velmi populární, což přispělo i jejímu rozšíření prakticky po celé naší republice. Pivní lázně Chodová Planá kombinují léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek.

Netradiční pivní zážitek

Pokud Vás láká zažít něco netradičního, zkuste pivní lázně a uvidíte, že nebudete litovat. A nemusíte být sami… K dispozici je více balíčků, např. pivní lázně pro dva, případně pivní lázně s ubytováním, prohlídkou pivovaru Chodovar atd. Z nabídky si jistě vybere každý.

Včasná rezervace

Ale mějte na paměti to, že pivní lázně jsou velmi oblíbené, a tak je třeba si svůj případný pobyt včas zarezervovat, abyste nebyli zklamaní z toho, že přijedete do Chodové Plané a na Vás nezbyde volné místo.

O dalších lokalitách, kde lze vyzkoušet pivní lázně v České republice pojednává portál Pivni-lazne.eu.

Comments are closed.