Pivní svět Rotating Header Image

chodová planá

Tradiční Slavnosti piva Chodovar 2014

Protože máme rádi pivo, tak jsme se rozhodli, že se poohlédneme, zda se v současné době nechystají nějaké zajímavé pivní akce. A zadařilo se. Takže se s vámi podělíme. Pokud máte čas a chcete si udělat výlet, pak si naplánujte cestu do Chodové Plané. Právě zde se 23. srpna uskuteční Tradiční Slavnosti piva. Přesněji řečeno se uskuteční v místním pivovaru Chodovar. Kompletní informace naleznete na stránkách pivovaru. Základní uvedeme v další části tohoto článku. (Pokračování textu…)

Tip na pivní lázně

Jistě všichni znáte „Opakování je matka moudrosti“. Proč toto zmiňujeme právě na pivním portálu? Odpověď je jednoduchá. Štědrý večer bude brzy skutečností, a tak je dobré si znovu připomenout některé z tipů na vánoční dárky. A jak jinak než v podobě pivních lázní… (Pokračování textu…)

Pivní lázně jako vánoční dárek

Rok utekl jako voda a pomalu se všichni připravujeme na další sváteční období. Ano, brzy zde budou opět Vánoce. Každým rokem si jistě říkáte, příště musím nakupovat včas, abych se vyhnul(a) předvánočním tlačenicím v obchodech či problémům s včasným doručením balíku… Ale v praxi to dopadá tak, že po roce je vše při starém a stejně jako v minulých letech sháníte dárky na poslední chvíli. Rádi bychom Vám touto cestou doporučili skvělý tip na dárek pod stromeček. Tímto dárkem máme na mysli pivní lázně resp. poukaz na pivní lázně! (Pokračování textu…)

Tip na výlet do Chodové Plané

Rádi byste dostali tip na opravdu zajímavý výlet? Co třeba vyzkoušet pivní lázně v Chodové Plané? Neláká Vás tato představa? Z Chodové Plané chodí pouze kladné reference, návštěvníci jsou maximálně spokojeni a tento „pivní zážitek“ doporučují i dalším lidem. Jedním z oblíbených balíčků je kombinace pivní lázně s vybranou masáží a večeří v retauraci Ve Skále. (Pokračování textu…)