Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně jako vánoční dárek

Rok utekl jako voda a pomalu se všichni připravujeme na další sváteční období. Ano, brzy zde budou opět Vánoce. Každým rokem si jistě říkáte, příště musím nakupovat včas, abych se vyhnul(a) předvánočním tlačenicím v obchodech či problémům s včasným doručením balíku… Ale v praxi to dopadá tak, že po roce je vše při starém a stejně jako v minulých letech sháníte dárky na poslední chvíli. Rádi bychom Vám touto cestou doporučili skvělý tip na dárek pod stromeček. Tímto dárkem máme na mysli pivní lázně resp. poukaz na pivní lázně!

Tento dárek ocení každý milovník dobrého piva a relaxace. Jedná se o proceduru, která Vám dodá potřebný klid pro tělo i duši. Věnovat můžete pivní koupel jak pro jednu osobu, tak i pro páry. Pokud si chcete pivní lázně maximálně užít, jsou pro Vás připraveny i speciální víkendové balíčky včetně ubytování a dalších doprovodných služeb.

Jaké lokality?

Již je tomu nějaký ten čas, co byly v České republice otevřeny první pivní lázně. Od té doby se jejich počet rozrostl a co je důležité pro všechny potenciální zájemce, tak se rozšířila i působnost resp. prakticky každý z Vás má ve svém okolí možnost navštívit pivní lázně.

Mezi nejvyhledávanější lokality patří bezesporu pivní lázně Chodová Planá. Chodová Planá nabízí svým návštěvníkům možnost vyzkoušet si jedinečnou lázeňskou proceduru, která umožňuje léčbu kožní, cévní a ischemické choroby. Velmi oblíbené jsou rovněž pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm (pro zájemce jsou v pivovarských lázních připraveny dvě dvoumístné vany z týkového dřeva). Nesmíme zapomínat i na pivní lázně Praha, které patří do významné sítě pivních lázní BBB (Bier.Bottich.Bad®).

Kde mohu získat více informací?

Pokud chcete mít ucelený přehled o jednotlivých lokalitách v naší republice (a nejen v ní), pak doporučujeme navštívit specializovaný portál Pivni-lazne.eu. Zde se dozvíte základní informace ke každé lokalitě, spolu s odkazy na jednotlivé balíčky, které se v dané lokalitě nabízí. A co víc. Pokud si nejste jisti s výběrem, rádi Vám poradí skrze emailový formulář.

Comments are closed.