Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně na Moravě

Plánujete výlet na Moravu či do Slezska? Rádi byste podnikli něco zajímavého, netradičního? Na Moravě je jistě celá řada zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Pokud se chystáte na celodenní výlet, jistě oceníte možnost krátké zastávky a trochu relaxace. Co myslíte? Nechtěli byste vyzkoušet pivní lázně či pivní koupele? Vychutnáte si tuto příjemnou proceduru a můžete pokračovat v dalším poznávání přírodních a historických krás Moravy.

Pivní lázně na Moravě mají své pevné zastoupení. Mezi zákazníky jsou oblíbené zejména pivní lázně Bahenec, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Štramberk či Zámecké pivní koupele v Ostravě.

Vzhledem k tomu, že je tato procedura (ať už pivní lázně nebo pivní koupele) velmi oblíbená, je třeba si včas rezervovat termín ve Vámi vybrané lokalitě a dle toho si naplánovat i svůj celodenní výlet. Tedy celodenní výlet není nutnou podmínkou, je to spíš náš námět, jak si užít celý den…

V dnešním článku bychom Vám blíže popsali dvě z výše uvedených lokalit Bahenec a Štramberk.

Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Bahenec se nachází v nádherném prostředí Slezských Beskyd. Proceduru zde nabízí horský Wellness Hotel Bahenec. Konkrétně v podobě tzv. Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®. Pivní lázně v této podobě zde byly otevřeny vůbec jako první v České republice. Postupně se tato síť rozrostla i do dalších lokalit a to nejen v naší republice. Kombinace Pivní lázně BBB a ovesné lože je originální chráněnou procedurou.

Pivní lázně Štramberk

Dalším naším tipem jsou pivní lázně Štramberk, které se nachází na Novojičínsku. Své zákazníky lákají pod názvem Lašské pivní kúpele a snaží se navázat na bohatou lázeňskou historii tohoto malebného města. Hlavní přísadou pivních koupelí ve Štramberku je místní pivo Štramberský trubač.

V některém z dalších článků se zaměříme i na další lokality.

 

Comments are closed.