Pivní svět Rotating Header Image

Pivní dárky

Jak již napovídá název článku, zaměříme se na tipy na vhodné dárky zejména pro muže. Dámy však nezůstanou opomenuty. I pro ně máme vhodný tip, který jistě ocení. Ano budeme se věnovat pivním dárkům, které se těší velké oblibě, ať už mezi mladou či starší generací.

Na první pohled se může zdát, že moc možností na pivní dárky není. Opak je pravdou. Pokud máte jen trochu fantazie, pak lze z piva vyrobit prakticky cokoliv. To, že jsou pivní dárky oblíbené ví i výrobci, kteří se neustále předhání v tom, jaký originální dárek představí na trhu.

Pivní kosmetika

Asi nejznámějším dárkem tohoto typu bude pivní kosmetika, která je určena jak pro muže, tak i pro ženy. Na trhu je několik produktů, z nichž jeden představujeme – Pivrncova pivní kosmetika. Jedná se o pivní kosmetiku s extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmele (Humulus Lupulus). Její hlavní výhodou je to, že má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Na trhu je několik variant této Pivrncovy kosmetiky. Alternativou je např. produkt Pivrncovy lázně kosmetický balíček.

Vtipné pivní dárky

Další kategorií jsou vtipné a originální dárky s pivní tématikou. Jedná se např. o pivní helmy s různými motivy, pivní sklenice, případně speciální pivní polštář ve tvaru pivního sudu atd. Naším tipem je Pivní soudek resp. termoska ve tvaru pivního soudku, která uchová vaše nápoje až po dobu dvanácti hodin. Oblíbeným produktem této kategorie je otvírák, kde se výrobci předhání v originalitě jeho provedení.

Něco pro dámy

A na závěr slíbený tip na pivní dárek pro dámy. Co jiného vám milé dámy nabídnout než lázeňskou proceduru. Pivní lázně si vás jistě získají a budete si je chtít zopakovat i v budoucnu buď opět sama, nebo třeba se svým partnerem či s nejbližší kamarádkou. Lokalit, kde se v České republice pivní lázně provozují, neustále přibývá. Naším tipem jsou pivní lázně Chodová Planá, které vás jistě nezklamou. Za zmínku však stojí i pivní lázně Bahenec, Ostrava či Rožnov pod Radhoštěm.

Comments are closed.