Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně na Slovensku

Oblíbenost pivních lázní resp. pivních koupelí je značná. O tom se může přesvědčit každý z Vás díky mnoha lokalitám v České republice, kde se tato procedura provozuje. Nově si tuto skvělou relaxační proceduru mohou vyzkoušet i naši sousedé na Slovensku. V letošním roce zde byly otevřeny pivní lázně Bratislava.

Pivní lázně Bratislava spadají pod dnes již známou síť tzv. pivních lázní Bier Bottig Bad. V této lokalitě si tedy můžete dopřát proceduru, která je chráněná užitným vzorem jakožto Originální lázeňská procedura. V těchto případech je vždy přesně stanovené, co je obsahem daného „pivního balíčku“ a je nutné to takto provozovat a nabízet návštěvníkům. V opačném případě by se nejednalo a pravé pivní lázně.

Vzhledem k tomu, jaký úspěch měly a stále mají pivní lázně v České republice, lze očekávat podobný efekt i na Slovensku. Proto doporučujeme vše dopředu a včas naplánovat, abyste si mohli proceduru vychutnat v termínu, který požadujete.

Obliba pivních lázní v Čechách

V Čechách se mezi nejoblíbenější pivní lázně řadí pivní lázně Chodová Planá a pivní lázně Bahenec. Budou pivní lázně Bratislava tou TOP lokalitou na Slovensku? Nezbývá nic jiného než nechat tomu chvíli času a vše zpětně vyhodnotit. Nicméně věříme, že Vás tyto pivní lázně nezklamou, stejně jako tomu je u hlavních lokalit v České republice.

Comments are closed.