Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně BBB v Táboře

Od konce roku 2011 mají pivní lázně i v Jižních Čechách. Konkrétně se nachází v Táboře. Jedná se o pivní lázně sítě BBB (Bier.Bottich.Bad®), které jsou nejznámější a největší sítí pivních lázní nejen v České republice. V tomto případě mluvíme o originální lázeňské proceduře.

Pivní lázně Tábor tak nabízí balíčky, které vychází z chráněné procedury a jsou jednotné pro všechny lokality ze sítě pivních lázní BBB. Zjednodušeně řečeno se jedná o pivní koupel, po které následuje relaxace na lůžku z ovesné slámy.

V Táboře jsou pivní lázně situovány do areálu bývalého pivovaru. Nyní se zde nachází Hotel Dvořák, čtyřhvězdičkový luxusní hotel, který kromě pivních lázní nabízí i další wellness procedury. Ve spojení s kvalitní restaurací a luxusním ubytováním se toto místo přímo nabízí k letní či zimní dovolené jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Kongresové prostory, které jsou rovněž součástí hotelu, umožňují i další využití nejen v soukromém sektoru (oslavy), ale i v sektoru firemním (kongresy, firemní akce, školení zaměstnanců…).

Do sítě BBB spadají dále tyto lokality – pivní lázně Bahenec, pivní lázně Praha, pivní lázně Bratislava či pivní lázně Franking (Rakousko).

Využijte neustále rostoucí nabídky lokality, kde se tato skvělá procedura nabízí nechte hýčkat své tělo. Jistě nebudete zklamáni a v budoucnu si vše znovu rádi zopakujete.

Comments are closed.