Pivní svět Rotating Header Image

Pivní koupel pod stromeček

Asi bychom se opakovali, ale je lépe si vše občas připomenout. Z toho důvodu se i v dnešním článku zaměříme na tip na vánoční dárek v podobě pivní lázně resp. pivní koupele. Důvod je jasný. Vánoce se blíží a již za měsíc se všichni budeme těšit na kapra s bramborovým salátem…mňam.

Ale nepředbíhejme. Nejprve je třeba svým blízkým vymyslet a nakoupit nějaký ten dáreček. Proč by to nemohly být letos pivní koupele. Jedná se o skvělý dárek, který ocení každý člen rodiny. Nezáleží na tom, zda je to žena či muž ani na tom, kolik je obdarovanému let. Kdo má rád dobré pivo a rád relaxuje a hýčká své tělo, tak ten tento dárek jistě ocení!

Již dávno není pravdou, že by pivní lázně bylo možné vyzkoušet pouze na jednou či dvou místech naší republiky. Od dob svého vzniku se počet lokalit velmi rozšířil, a tak jsou dostupné prakticky pro všechny občany České republiky.

Mezi ty nejnovější patří např. jihočeské pivní lázně v Táboře. Nejznámější jsou pak pivní lázně Bahenec a pivní lázně Chodová Planá.

Pokud bychom se podívali za hranice naší republiky, pak je možné si pivní koupele vyzkoušet např. v Rakousku či na Slovensku a to konkrétně v hlavním městě v Bratislavě.

Ve většině případů obdržíte pivní lázně formou dárkového poukazu s roční platností. Obdarovaný tak bude mít spoustu času si zvolit termín, který mu bude nejvíce vyhovovat a tuto proceduru absolvovat. A příště? Příště můžete podobný dárek obdržet i Vy!

Comments are closed.