Pivní svět Rotating Header Image

Tip na pivní lázně

Jistě všichni znáte „Opakování je matka moudrosti“. Proč toto zmiňujeme právě na pivním portálu? Odpověď je jednoduchá. Štědrý večer bude brzy skutečností, a tak je dobré si znovu připomenout některé z tipů na vánoční dárky. A jak jinak než v podobě pivních lázní…

Pivní lázně jsou fenomén dnešní doby. Někdo se mnou může nesouhlasit, ale to je asi tak jediné 🙂 Důkazem je to, jak se postupem času rozšiřují lokality nejen v naší republice, kde si lze pivní lázně na vlastní kůži vychutnat.

Pivní lázně jako firemní akce?

Pivní lázně resp. pivní koupele však nejsou dárkem pouze pro soukromou klientelu. V poslední době není ojedinělé i to, že se v pivních lázních konají i firemní akce či večírky. Pokud i vy přemýšlíte o podobné akci ve vaší firmě, pak toto rozhodnutí vítáme a plně doporučujeme. Jediné, co je třeba, je vybrat vhodnou lokalitu. Zde přichází v úvahu několik možností, ale konkrétní výběr záleží vždy na dané firemní akci a jejich požadavcích (kapacita, ubytování, stravování, doprovodný program, vzdálenost atd.).

Věříme, že této volby nebudete nikdy litovat a další rok si pro svůj firemní večírek vyberete opět destinaci, ve které se provozují pivní lázně. Zaměstnanci i vedení firmy se nebudou moci dočkat, uvidíte.

A jaké, že lokality jsou pro Vás připraveny?

Za zmínku stojí bezesporu pivní lázně Bahenec, pivní lázně Chodová Planá či pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm. To však nejsou jediné pivní lázně v České republice. Své o tom vědí občané Ostravy, Prahy, Olomouce, Tábora…

Více na stránkách www.pivni-lazne.eu.

Comments are closed.