Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně 2012

Pivní lázně jsou oblíbenou procedurou, která pro vás bude k dispozici i v nadcházejícím roce 2012. Portál Pivni-lazne.eu bude i nadále sledovat tuto oblast, aby vás mohl včas informovat o nových lokalitách v České republice i v zahraničí (Slovensko, Rakousko…).

V dnes již skoro uplynulém roce došlo k otevření několika nových lokalit, kde si můžete vyzkoušet pivní lázně buď jako samostatnou proceduru, nebo v podobě speciálního balíčku či dlouhodobého pobytu. Mezi poslední lokality v naší republice patřily pivní lázně Tábor a pivní lázně Karlovy Vary.

Rostoucí počet pivních lázní je přirozenou reakcí na poptávku. Bez této reakce by bylo velmi složité si pivní lázně vyzkoušet na vlastní kůži v termínu, který by vám zákazníkům nejvíce vyhovoval. I takto v těch nejznámějších lázních dochází k tomu, že je nutné si termín rezervovat s několikaměsíčním předstihem. Toto platí zejména pro pivní lázně Chodová Planá či pivní lázně Bahenec (většinou pro víkendové pobyty).

Jak již bylo zmíněno, nyní si mohou proceduru resp. pivní koupele užít např. i v Jižních Čechách a dalších místech republiky.

Věříme, že pivním lázním zachováte i nadále důvěru a budete sledovat náš informační portál Pivni-lazne.eu, kde se vám snažíme vždy vyjít maximálně vstříc i v případě dotazů na jednotlivé lokality.

Comments are closed.