Pivní svět Rotating Header Image

Restaurace a penzion U Fontány

Penzion s restaurací U Fontány se nachází na periférii Bolatic zhruba 15 km od Opavy. Penzion je umístěn v areálu firmy Dajpp. Penzion je oblíbeným místem soukromých schůzek a nabízí maximální úroveň. Svým charakterem je ideální pro soukromé akce, svatební hostiny či firemní obědy nebo večeře. Zdejší vyhlášenou kuchyni si můžete vychutnat ve velmi příjemném a útulném interiéru restaurace, nebo v letním období na venkovní terase.

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Jistě oceníte individuální přístup a budete se tak u nás cítit jako doma.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a možnost bezdrátového internetového připojení WI-FI.

Nabízíme:

* Restauraci s vynikající kuchyní
* Ubytování
* Školící místnost
* Parkování u penzionu zdarma
* Bezbariérový přístup do restaurace

Zajišťujeme:

* Rodinné oslavy, promoce
* Svatební hostiny, rauty
* Školení firem
* Smuteční hostiny

Společenský sál – rodinné a firemní akce v restauraci U Fontány

Společenský sál pro 100 osob je ideálním místem pro svatby, plesy nebo jakoukoliv akci, která vyžaduje dokonalé společenské zázemí, kvalitní obsluhu a vynikající kuchyň. Bohatý výběr nápojů a široká nabídka hotových a minutkových jídel je samozřejmostí.

Společenský sál je vybaven TV , klimatizaci a dětským koutkem. U restaurace se nachází menší dětské hřiště a houpačky. V celé restauraci bezplatná WI-FI.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a každá návštěva v restauraci U Fontány bude pro Vás příjemným zážitkem.

Restaurace U Fontány

Dovolujeme si Vás pozvat do nově otevřené restaurace U Fontány. V příjemném prostředí restaurace U Fontány Vám nabízíme široký výběr z jídel a nápojů české, moravské i mezinárodní kuchyně, které připravujeme pomocí nejmodernějších technologií. Restaurace U Fontány je ideálním místem pro jednání s obchodními partnery, romantickou večeři, klidné posezení s rodinou či přáteli. Restaurace se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část. Samozřejmostí je i dětský koutek. U restaurace se nachází menší dětské hřiště a houpačky.

Ubytování v penzionu U Fontány

Dovolte prosím, abychom Vám nabídli informace o ubytování. Penzion U Fontány nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování. Pokoje mají vlastní sociální zázemí, TV, WI-FI a jsou vkusně zařízeny stylovým nábytkem. Parkování je zajištěno v prostoru u penzionu. Věříme, že Vám pobyt v našem penzionu splní všechna očekávání a budete se k nám rádi vracet.

Více na www.restaurace-u-fontany.cz

 

Comments are closed.