Pivní svět Rotating Header Image

Pražské pivní lázně

Vychutnejte si pivní relaxační proceduru v samotném historickém centru Prahy. Staré Město ve spojení s pivní koupelí zajistí maximální zážitek, který si budete chtít zopakovat. Romantické prostředí přímo láká k tomu, abyste darovali pivní lázně např. k výročí své drahé polovičce, nebo jako dárek pro novomanžele.

Pražské pivní lázně připravily pro své návštěvníky jedinečné spojení Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® spolu s relaxací na ovesném lůžku ve formě originální chráněné procedury. Pro zvýšení účinku pivní koupele jsou použity i následující prvky: speciální vířivka a výměník tepla, který zabraňuje vychladnutí pivní lázně.

Průběh procedury

Pivní koupelí samotná procedura nekončí. Následuje již zmíněná relaxace na lůžku z ovesné slámy a to na dobu cca 25-30 minut. Je to důležité z toho důvodu, že se tělo vypotí a uvolní.

Pivní lázně Praha nabízí pro své zákazníky proceduru jak pro jednu osobu, tak pro osoby dvě.

Pro mimopražské

Pokud nejste přímo z hlavního města, nebo je pro Vás vhodnější jiná lokalita, můžete vyzkoušet pivní koupele i v dalších městech naší republiky. Mezi vyhledávané patří Chodová Planá, Bahenec, pivní lázně Ostrava či pivní lázně Olomouc.

Comments are closed.