Pivní svět Rotating Header Image

Proč navštívit pivní lázně?

Proč navštívit pivní lázně? Proč jsou tak oblíbené? Důvodů je několik. Jedná se stále ještě o novinku mezi wellness procedurami a novinky sami o sobě lákají. Rovněž se jedná o spojení relaxační procedury spolu s ochutnávkou lahodného nápoje a to ve většině případů v příjemných prostorách. V pivních lázních si zkrátka báječně odpočinete a zapomenete na starosti běžných dní.

Obliba pivních lázní v Čechách, ale i v okolních státech neustále roste, o čemž svědčí stále nové a nové lokality, kde se pivní lázně provozují. Již dávno neplatí, že by byly pivní lázně dostupné jen pro některé oblasti naší republiky. V dnešní době si pivní koupel může dopřát prakticky každý občan se zárukou, že nebude muset cestovat přes celou republiku.

Mezi první lokality patřily pivní lázně Chodová Planá a pivní lázně Bahenec. Tyto lokality si postupem času získaly silnou základnu. Nicméně v poslední době jim velmi dobře konkurují i další lokality jako např. pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, pivní lázně Štramberk, Zámecké pivní koupele Ostrava, pivní lázně Praha, Tábor, Karlovy Vary, Černá Hora a další lokality. Většinou jsou pivní lázně situovány do prostředí pivovaru či wellness hotelu, takže si tuto proceduru můžete umocnit návštěvou pivovaru, či prodlouženým pobytem včetně ubytování a stravování.

Pivní lázně jsou zároveň i skvělým tipem na firemní akce. Pokud máte zájem o bližší informace v některé z uvedených lokalit, můžete se obrátit s dotazem na provozovatele portálu Pivni-lazne.eu, kde vám rádi poradí.

Comments are closed.