Pivní svět Rotating Header Image

Relaxační pivní koupel

Máte už dost únavy z pracovního dne? Rádi byste si odpočinuli a to jak po fyzické, tak po psychické stránce? Možností k relaxaci je v dnešní době naštěstí celá řada. Problém bývá jediný a to v čase… Každý z nás spěchá a zapomíná na to, že život je třeba si užívat. S časem vám bohužel nepomůžeme, to je čistě na vás, ale máme pro vás tip na skvělou relaxační proceduru – pivní lázně.

Možná jste o nich již slyšeli. První pivní lázně v Chodové Plané byly otevřeny již před čtyřmi lety (duben 2009). Od té doby se staly pivní lázně velmi oblíbené, o čemž svědčí vzrůstající počet lokalit, kde si můžete tuto relaxační proceduru užít.

Pro zákazníky to znamená jediné. Nezáleží na tom, zda jste z Prahy, Vysočiny, Jeseníků, Orlických hor, Šumavy či Karlových Varů…vždy se nabízí možnost, jak si v blízkosti vašeho bydliště dopřát vanu plnou piva. Pokud rádi cestujete, můžete se samozřejmě vydat i do vzdálenějších lokalit, které vás více osloví svojí nabídkou. To je již jen na vás, stejně jako to, zda se rozhodnete pro samotnou proceduru pivní lázně, nebo zda si užijete např. pivní víkend… Možností je samozřejmě více a záleží na dané lokalitě. Jiná nabídka může být např. v pivních lázních Bahenec, jiná pak v Praze či Ostravě.

Pivní koupel si můžete dopřát sami, nebo pokud si chcete užít romantické chvíle, tak i ve dvou (většinou je možnost výběru buď dvojvany, nebo dvou van v jedné místnosti).

Doplňkových služeb je celá řada, od masáží či jiných procedur, až po romantickou večeři v restauraci atp. Za zmínku stojí např. pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, kde vám s pomocí speciálního přístroje vytvoří fotografii vaší aury.

Comments are closed.