Pivní svět Rotating Header Image

Letní relaxace v pivních lázních

Plánujete již letní dovolenou? Budete jí trávit v České republice? Chtěli byste vyzkoušet něco nového, neobvyklého? Skvělý tipem je relaxační pobyt v pivních lázních. Vzhledem k tomu, že jednotlivé pivní lázně jsou rozmístěny prakticky po celé republice, je tento tip užitečný pro všechny z vás, kdo máte rádi odpočinek a relaxaci.

Výhodou je, že pivní lázně můžete zahrnout např. do seznamu jednodenních výletů, nebo si vše dopředu naplánovat formou prodlouženého víkendu či vícedenního pobytu v pivních lázních.

Zejména u vícedenních pobytů je třeba mít na paměti, že je nutná včasná rezervace, abyste měli jistotu, že právě ve vámi požadovaném termínu bude v dané lokalitě volno. Toto platí dvojnásob pro ty nejznámější lokality jako např. pivní lázně Bahenec, pivní lázně Chodová Planá nebo pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.

Pivo je zkrátka náš národní nápoj, a tak i tato forma se stala velmi oblíbená a žádaná ve všech lokalitách. Z posledních oblastí, kde se pivní lázně nově otevřely to jsou např. Černá Hora, Dolní Bousov, Karlovy Vary či Pardubice.

Zajímavou nabídku nabízí také tzv. Lašské pivní kúpele resp. pivní lázně Štramberk na Novojičínsku. Hlavní přísadou lašských kúpelí je místní pivo Štramberský trubač.

Doporučujeme navštívit portál Pivni-lazne.eu, kde se dozvíte více o jednotlivých lokalitách.

Comments are closed.