Pivní svět Rotating Header Image

Mrazák na nanuky za akční cenu

Máme tu apríl, což rozhodně neznamená, že bychom si z vás chtěli vystřelit. To rozhodně ne. Opět pro vás přinášíme výběr toho nejlepšího z akční dubnové nabídky gastro zařízení. A co konkrétně jsme vybrali pro tento měsíc? S ohledem na počasí je zřejmé, že se opět zvedne poptávka po nanucích, takže volba byla jasná. Potřebujete vybavit svůj obchod, ve kterém nabízíte nanuky? Pak zbystřete, protože v dubnu můžete mít pultové mrazáky (nejen na nanuky) vše za výhodnější cenu.

Je to přesně tak, jak bylo popsáno. V dubnové akční nabídce značky NORDline naleznete hned dva modely, které jsou ideální pro všechny obchody s nanuky. Abychom byli přesní, tak nanuky nejsou to jediné, jak zmíněné pultové mrazáky využít. Díky svému provedení se skvěle hodí i pro uchovávání a prezentaci mražených potravin. O jakých modelech je řeč?

Mrazák na nanuky NORDline ARO 300

ARO 300/400

V dubnové akci si můžete zakoupit prosklené pultové mrazáky s rovným víkem NORDline  a to buď model ARO 300 nebo ARO 400. Modely se liší čistým objemem, takže je zejména na vás, jak velký pultový mrazák potřebujete pro své potřeby a dle toho můžete uskutečnit objednávku. Výhodné akční ceny jsou dostupné v eshopu Eldos-shop.cz, který je autorizovaným prodejcem značky NORDline. Zároveň poskytuje i odborný servis a poradenství, takže vězte, že budete ve správných rukách.

Akce duben 2017

Tento sortiment není rozhodně jediný, který v akční nabídce naleznete. Vybírat můžete i jiné gastro zařízení za výhodné ceny. Takže neváhejte a využijte „velikonoční nadílky“, která vám přinese kvalitní vybavení pro váš obchod a to za velmi výhodných podmínek.

Comments are closed.