Pivní svět Rotating Header Image

Akce březen 2017: Pultová mraznička ARO 205

I pro první jarní měsíc jsme si pro vás připravili zajímavou akční nabídku gastro sortimentu, abyste si mohli obohatit vaši prodejnu, obchod či restauraci novým zařízením za velmi výhodných podmínek. Z akčního letáku jsme pro vás vybrali model pultové mrazničky NORDline s označením ARO 205, která je dodávána s elegantním oblým proskleným víkem.

Kvalitní servis

U značky NORDline je velmi důležitá skutečnost, že je snadno dostupná záruční i pozáruční oprava. Servis si seženete bez problémů po celé České republice. Stejně tak není příliš složité sehnat si náhradní díly, pokud by došlo k nějakému jejich poškození. Nechceme tu hned na začátku strašit opravami, ale tato informace je samozřejmě také důležitá. I sebelepší výrobky se mohou porouchat, a tak je dobré vědět, že to pro vás nebude znamenat nemožný úkol. NORDline si zakládá na preciznosti svých výrobků a zařízení, takže dělá co je v jejich silách, abyste měli k dispozici odolná a stabilní gastro zařízení, která vám budou dlouhodobě sloužit. Pokud by i přesto došlo k nějakým komplikacím, pak se můžete spolehnout na to, že ve svém okolí naleznete kvalitní servis, který vám s opravou pomůže, ať je zboží v záruce, nebo ne.

NORDline ARO 205

Tato pultová mraznička nabízí posuvné prosklené víko oblého tvaru. Samotné zařízení je v tradičním bílém provedení, které však lze „ozdobit“ barevným lemem okolo víka. Zde si můžete zvolit z více barevných variant. Na obrázku je vidět například červené provedení.

NORDline ARO 205

Mraznička ARO 205 NORDline nabízí statické chlazení, které je možné jednodušše ovládat pomocí mechanického termostatu. Potřebujete mrazák umístit na jiné místo? Žádný problém. Vzhledem k tomu, že jsou u modelu k dispozici i pojezdová kolečka, je zajištěna velmi jednoduchá a pohodlná manipulace. Důležitým faktorem je rovně nízká spotřeba elektrické energie. Jedná se o gastro zařízení s výborným poměrem cena/kvalita.

Pokud bychom měli vybrat zařízení, do kterých je tato pultová mraznička nejvhodnějším kandidátem, pak to budou zejména obchody s nanuky či mraženími potravinami.

Comments are closed.